A Medicover Közép-Kelet-Európa és Magyarország vezető magán-egészségügyi szolgáltatója.

Folyamatosan bővülő csapatunkba új munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

IT Rendszergazda (Microsoft) - Szeged

Feladatok

  • A vállalat tulajdonában lévő informatikai rendszereknek (országosan több telephelyen) a folyamatos karbantartása és üzemeltetése
  • Proaktív részvétel a cég Microsoft Windows szervereinek fejlesztésében, üzemeltetésében, telepítésében és monitorozásában
  • Fejlesztési projektekben szakmai támogatás nyújtása
  • Szerverek, munkaállomások, nyomtatók, hálózati eszközök felügyelete, karbantartása, ill. szükség esetén szervízelésük lebonyolítása
  • Napi rendszergazdai feladatok ellátása, hibák felderítése, teljesítményoptimalizálás
  • L2 IT támogatás nyújtása hardveres, szoftveres kérdésekben

Amit kínálunk

  • Nagyvállalati háttér
  • Fejlődési lehetőség
  • Önállóság, felelősségteljes munkakör

Elvárások

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Windows szerverek adminisztrációs szintű ismerete (Active Directory, DNS, DHCP, SCCM, WDS, M365, WSUS)
  • Cisco, Hp switchek konfigurációs ismerete
  • Mentési rendszerek ismerete (VEEAM, Backup exec)
  • Rendszerszemlélet, jó problémamegoldó képesség
  • Önállóság, ügyfélorientált szemlélet, segítőkész személyiség
  • Angol nyelv szakmai szintű ismerete

Előnyként értékeljük

  • Virtualizációs környezetek ismerete (VMWare, Hyper-V)
  • MCSA, MCP, MCSE, MCSD vizsgák
  • Microsoft Exchange szerver üzemeltetési tapasztalat
  • Cisco, Avaya, VOIP tapasztalat
  • CCNA vizsga
  • Középszintű angol nyelvtudás

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Rendszerüzemeltető
  • Rendszergazda

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Alapfok/társalgási szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Szeged

Amennyiben a fenti lehetőség felkeltette az érdeklődését, magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát a pozíció és bérigény megjelölésével kérjük küldje el a "Jelentkezem" gomb segítségével.
Az álláshirdetésre való jelentkezésével és azzal, hogy önéletrajzát továbbítja a Medicovernek, Ön hozzájárul a megadott személyes adatainak Medicover általi kezeléséhez. A Medicover részletes adatkezelési tájékoztatóját a Medicover honlapján érheti el.