Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

Nagykőrösi telephelyű, elektronikai alkatrészeket gyártó kiemelkedően stabil
gazdasági hátterű multinacionális megbízónk számára
keresünk angolul kiválóan beszélő munkatársat

IT RENDSZERGAZDA

pozícióba

Feladatok:

  • Induló termelő vállalat informatikai rendszerének kialakításában való aktív részvétel
  • Munkaállomások és szerverek telepítése, üzemeltetése, szoftver és hardver elemeinek karbantartása
  • A kollégák informatikai kérdéseivel, problémáival kapcsolatos feladatok megoldása távoli segítségnyújtás eszközeivel illetve helyszíni megjelenéssel
  • Teljes körű IT infrastruktúra üzemeltetés, felügyelet (szerver, kliens, hálózat, telefon)
  • LAN hálózat aktív elemeinek menedzsmentje, üzemeltetése
  • Alkalmazások működésének biztosítása, frissítések, verzióváltások végrehajtása (főleg Windows platformon)
  • Felhasználói tanácsadás

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Angol nyelv magabiztos, stabil ismeret
  • (Nem csak szaknyelv - az interjún tesztelésre kerül, a cég nemzetközi vonatkozása miatt alapvető elvárás, az angol munkanyelv)
  • Releváns felsőfokú végzettség
  • Megbízhatóság, precizitás
  • Rugalmasság, proaktív, megoldás-orientált gondolkodásmód
  • Hálózatépítésben szerzett min. 2-3 éves tapasztalat
  • Termelői vállalatnál szerzett tapasztalat
  • LAN, WLAN, VPN, PABX, Exchange Server ismeretek

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Integrált ügyviteli rendszer ismerete (Oracle)
  • Nemzetközi vállalati környezetben szerzett tapasztalat
  • Vonalkódos termékazonosításban szerzett gyakorlat

Amit megbízónk nyújt:

  • Stabil, hosszútávú lehetőség
  • Korrekt bérezési rendszer
  • Egyműszakos munkarend
  • Munkába járás támogatása
  • Modern, kulturált munkakörnyezet
  • Nemzetközi, sikerorientált szakmai támogató háttér
  • Kihívást jelentő, fejlődési lehetőséget kínáló munkafeladatok, későbbi előrelépés lehetősége

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Rendszergazda
  • Rendszerüzemeltető, Karbantartó

Munkavégzés helye:

Nagykőrös

Jelentkezni a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával tud!

DOLOGIDŐ • munkaerő közvetítő • kölcsönző

www.dologido.hu

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: ''DOLOGIDŐ'' Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: IT rendszergazda
  • Hirdető cég: ''DOLOGIDŐ'' Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Pest megye
  • Város: Nagykőrös
  • Feladatok: Induló termelő vállalat informatikai rendszerének kialakításában való aktív részvétel Munkaállomások és szerverek telepítése, üzemeltetése, szoftver és hardver elemeinek karbantartása A kollégák informatikai kérdéseivel, problémáival kapcsolatos feladatok megoldása távoli segítségnyújtás eszközeivel illetve helyszíni megjelenéssel Teljes körű IT infrastruktúra üzemeltetés, felügyelet (szerver, kliens, hálózat, telefon) LAN hálózat aktív elemeinek menedzsmentje, üzemeltetése Alkalmazások működésének biztosítása, frissítések, verzióváltások végrehajtása (főleg Windows platformon) Felhasználói tanácsadás
  • Elvárások: Angol nyelv magabiztos, stabil ismeret (Nem csak szaknyelv - az interjún tesztelésre kerül, a cég nemzetközi vonatkozása miatt alapvető elvárás, az angol munkanyelv) Releváns felsőfokú végzettség Megbízhatóság, precizitás Rugalmasság, proaktív, megoldás-orientált gondolkodásmód Hálózatépítésben szerzett min. 2-3 éves tapasztalat Termelői vállalatnál szerzett tapasztalat LAN, WLAN, VPN, PABX, Exchange Server ismeretek
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017.06.17