It rendszergazda

DEBRECENI MECHANIKAI MŰVEK Kft.

4030 Debrecen

Elvárt technológiák
WINDOWS DHCP DNS ERP LAN FIREWALL HARDWARE VMWARE LINUX SQL

Főbb feladatok, munkák:

IT rendszer-üzemeltetői feladatok ellátása: hálózat üzemeltetése, fejlesztése, hálózati hibák felderítése és kijavítása, szerverüzemeltetési feladatok ellátása nagyvállalati eszközkörnyezetben;
    Windows kliens oldali rendszerek installációja, karbantartása (op.rendszer, Office, stb.)
    Windows serverek ismerete (DHCP, DNS, DC, stb.)
    ERP - vállalati irányítási rendszerben való jártasság, adatbázis lekérdezések kezelése
    Hálózati aktív eszközök (roueterek, switchek, LAN, VLAN, gateway, AP, firewall, stb., konfigurálása)
    Kamerás rendszerek felügyelete
    Számítógépek hardware és software installációja, javítása
    VMWare és HyperV ismerete
    IT házirendek betartatása, ellenőrzése, fejlesztése
    Mentési rendszerek üzemeltetése, mentések ellenőrzése
    Alkalmazások felügyelete, üzemeltetése, adminisztratív feladatok ellátása;
    Felhasználók folyamatos támogatása.
    Előny, de nem feltétel
        - Linux szerveroldali (nem grafikus) üzemeltetése
        - SQL rendszerekben jártasság

Az álláshoz tartozó elvárások:

- magyar állampolgárság;
- büntetlen előélet;
- legalább középfokú iskolai végzettség;
- kommunikációképes angol nyelvtudás;
- legalább 2 – 3 év releváns szakmai tapasztalat IT üzemeltetési területen;
- Microsoft Windows Server termékek felsőszintű ismerete;
- relációs adatbázis kiszolgáló ismeret;
- hálózati- és szerver infrastruktúrák ismerete és működtetésükben szerzett gyakorlat;
- naprakész IT technológiai ismeretek;
- kiváló kommunikációs készség írásban és szóban egyaránt;
- jó koordinációs, problémamegoldó, együttműködő és kezdeményező készség, elemző gondolkodás, precíz      munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

 Senior Linux rendszergazdai ismeretek.
 Felsőfokú szakirányú végzettség.

Amit kínálunk:

  • Változatos munkavégzés egy fiatal csapatban,
  • Teljes munkaidős alkalmazotti jogviszony,
  • Hosszú távú munkaelehetőség,
  • Professzionális háttér, kiváló infrastruktúra,
  • Kiváló csapat és kellemes munkahelyi környezet,
  • Versenyképes jövedelem.

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Rendszerüzemeltető