Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

IT rendszergazda

Főbb feladatok:

  • Az it|hotline keres fiatalos, tanulni és fejlődni vágyó informatikust. Feladatod lesz a szerződött ügyfeleink IT rendszerének üzemeltetése, ennek keretében a felhasználóktól telefonon és emailben beérkező kérések megoldása távmenedzsment eszközökkel.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • MS Windows asztali operációs rendszerek és MS Office magas szintű ismerete
  • Szakmai angol ismerete, Google-ban angolul keresd a megoldásokat
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Érettségi

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Régóta foglalkozol számítógépekkel, hozzád fordulnak ismerőseid IT problémáikkal
  • Jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Fiatalos csapat, családias légkör
  • Modern munkakörnyezet
  • Hosszú távú, biztos munkahely

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • IT support, Helpdesk
  • Rendszergazda
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Pályakezdő/friss diplomás

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

Budapest, IX. kerület Bakáts tér

Amennyiben felkeltettük az érdeklődésedet, várjuk fényképes, magyar nyelvű, PDF formátumú önéletrajzodat a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával.

Kérjük csak 1 db önéletrajzot (fájlt) csatolj.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: D-VISION Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: IT rendszergazda
  • Rövid pozíció név: It rendszergazda
  • Hirdető cég: D-VISION Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: IX. kerület
  • Feladatok: Az it|hotline keres fiatalos, tanulni és fejlődni vágyó informatikust. Feladatod lesz a szerződött ügyfeleink IT rendszerének üzemeltetése, ennek keretében a felhasználóktól telefonon és emailben beérkező kérések megoldása távmenedzsment eszközökkel.
  • Elvárások: MS Windows asztali operációs rendszerek és MS Office magas szintű ismerete Szakmai angol ismerete, Google-ban angolul keresd a megoldásokat Jó kommunikációs és problémamegoldó készség Érettségi
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Pályakezdő/friss diplomás
  • Feladás dátuma: 2017-10-03