Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
AE-Plasztik Zrt.
  • Az AE-Plasztik Zrt. 100% magyar tulajdonú, 2008-ban teljes jogutódlással létrejött 380 fős beszállítói nagyvállalat. Főbb termékei közé autóipari műanyag alkatrészek és szerelvények tartoznak. A vállalat által alkalmazott technológiák közé műanyag fröccsöntés, kézi és gépi szerelés, tamponnyomás, gyorsprés tartozik.

  • IT rendszergazda

    Főbb feladatok, munkák:

      • A vállalati informatikai rendszer üzemeltetése, karbantartása.
      • A termelésirányítási rendszer működtetése, karbantartása.
      • Számítástechnikai berendezések és szoftverek installálása.
      • Az informatikai rendszerek, számítástechnikai berendezések beszerzési, gyártási javaslatainak összeállítása.
      • Az informatikai rendszerekből kinyerhető információk, adatok összegyűjtése, dokumentálása.
      • Az informatikai rendszer elemeit használók számra szakmai segítségnyújtás.
      • Kapcsolattartás a külső szolgáltatókkal, szoftver karbantartókkal.

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • Szakirányú végzettség, informatikai területen szerzett minimum 3 éves tapasztalat.

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • Informatikai mérnök végzettség
      • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
      • Autóipari, műszaki termelési területen szerzett tapasztalat
      • Minőségügyi rendszerek és szabványok (ISO 9001, ISO 16949) ismerete

    Amit kínálunk:

      • Családias, fiatalos légkört, modern klimatizált irodai környezetet, rugalmas munkavégzést
      • Stabil vállalati hátteret, előre lépési lehetőséget
      • Szakmai oktatások és fejlődési lehetőségek biztosítását
      • Régióban versenyképes bért, egyéni juttatásokat

    Állás, munka területe(i):

    • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
    • Rendszergazda
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 3-5 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

    Munkavégzés helye:

    8400, AJKA GYÁR utca 35.

    A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérem csatolja fényképes önéletrajzát.

    A hirdetés adatai:
    • Pozíció neve: IT rendszergazda
    • Rövid pozíció név: It rendszergazda
    • Hirdető cég: AE-Plasztik Zrt.
    • Elsődleges kategória:
    • Terület: Veszprém megye
    • Város: Ajka
    • Feladatok: A vállalati informatikai rendszer üzemeltetése, karbantartása. A termelésirányítási rendszer működtetése, karbantartása.Számítástechnikai berendezések és szoftverek installálása.Az informatikai rendszerek, számítástechnikai berendezések beszerzési, gyártási javaslatainak összeállítása.Az informatikai rendszerekből kinyerhető információk, adatok összegyűjtése, dokumentálása.Az informatikai rendszer elemeit használók számra szakmai segítségnyújtás.Kapcsolattartás a külső szolgáltatókkal, szoftver karbantartókkal.
    • Elvárások: Szakirányú végzettség, informatikai területen szerzett minimum 3 éves tapasztalat.
    • Elvárt végzettség: Főiskola
    • Elvárt nyelvismeret: Angol
    • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
    • Szükséges tapasztalat: 3-5 év szakmai tapasztalat
    • Feladás dátuma: 2018-05-22
    • Lejárati dátum: 2018-06-12
    Állás, munka még: AE-Plasztik Zrt.>