IT rendszeradminisztrátor

Bónusz

Antolin Hungary Kft.

6034 Helvécia

Elvárt technológiák
HARDWARE SQL CISCO LINUX WINDOWS SAP

Az Antolin Hungary Kft. autóipari belsőtéri beszállító, a spanyol Grupo Antolin konszern tagja. Világszerte 26 ország 155 gyárában több mint 28.000 munkavállalót alkalmaz. Az Antolin Hungary Kft. Helvécián közel 250 főt foglalkoztat. Az itt gyártott termékek a csomagtér, belső ajtópanel és tetőkárpit burkolati elemek.

Csatlakozz hozzánk

pozícióba!

Az alábbi feladatok elvégzésében számítunk rád:

  • Meglévő és új hardware-software környezet, IT-folyamatok kiépítése, karbantartása és fejlesztése
  • Hálózati infrastruktúra tervezése, kiépítése és üzemeltetése
  • IT rendszer és biztonsági mentések felügyelete
  • Magas rendelkezésre állás biztosítása
  • Belső és külső partnerek koordinálása
  • IT projektmenedzsment
  • Felhasználók támogatása hardware / software területen, Helpdesk
  • Napi kapcsolattartás a központi IT-val, riportálás

Ez a pozíció rád vár, ha rendelkezel a következőkkel:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • IT rendszerek ismerete: AD, SQL, Exchange, Cisco, HPE Networking, Linux, Scipting
  • Windows hálózatok, MS rendszerek ismerete
  • Előny: automotive tapasztalatok, mint pl. JIT/JIS ellátás, MES/SAP környezet és projektmenedzsment
  • Gyors felismerő képesség és koncepcionális gondolkodásmód
  • Megbízhatóság, képesség a csapat- és egyéni munkavégzésre
  • Terhelhetőség, rugalmasság és utazási hajlandóság
  • Szóban és írásban erős szakmai angol nyelvismeret, további német és / vagy spanyol nyelvismeret előnyt jelent

Amire számíthatsz, ha a csapatunk tagja leszel:

  • Széleskörű juttatási csomagban részesülsz (bónusz, cafeteria, átlagon felüli munkába járási költségtérítés)
  • Kedvezményes meleg étkezési lehetőséget biztosítunk
  • Vitamin nappal gondoskodunk a munkatársak egészségéről
  • Stabil hátterű, folyamatosan fejlődő munkahelyen dolgozhatsz velünk
  • Jutalmazzuk a sikeres munkavállalói ajánlást

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Rendszerüzemeltető

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, küldje be önéletrajzát a HR osztályra a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.