IT Projektvezető - IT Projektmenedzsment

Innovatív munkakörnyezet, változatos feladatkör

Az Audi Hungaria Információmenedzsment szakterület szerves részeként, az IT projektmanagement projektek vezetésével foglalkozik. Az Audi Hungária összes üzleti területe számára projektvezetési szolgáltatást foglal magába olyan projekt vagy részprojekt esetén, amelynek célja valamilyen új IT szolgáltatás fejlesztése/kiépítése vagy meglévő IT szolgáltatás továbbfejlesztése.

Legyen Ön is csapatunk tagja!

Következő feladatok várnak Önre

  • IT fejlesztési/bevezetési projektek vezetése az igényfelméréstől egészen az éles üzemi bevezetésig
  • Szoros együttműködés az igénylő szakterületekkel a projektek tervezésében és lebonyolításában
  • Projekt ütem- és pénzügyi tervének kialakítása valamint követése
  • Külső és belső IT erőforrás-menedzsment
  • A projektben felmerülő kockázatok, akadályok és változások kezelése
  • Rendszeres státuszjelentés a vezetés irányába a projektekről

Ön az ideális jelölt, ha

  • Felsőfokú informatikai és/vagy gazdasági végzettséggel rendelkezik
  • Legalább 3 év releváns munkatapasztalata van multinacionális vállalati környezetben
  • Tárgyalóképes német és angol nyelvtudással rendelkezik
  • Elismert projektmenedzsment képesítéssel (pl. IPMA, PMI vagy PRINCE2) és/vagy VW Konszern projektvezetői tapasztalattal rendelkezik
  • ITIL szabvány naprakész ismeretével rendelkezik
  • Projektportfólió-menedzsmentben jártas
  • SAP termékek ismeretével rendelkezik
  • Dokumentáció készítési gyakorlata van
  • Gyakorlati ismeretekkel rendelkezik projekt riporting eszközök terén
  • Kiváló kommunikációs készsége van
  • Önállóság, kezdeményezőkészség, rugalmasság és ügyfélorientált szemléletmód jellemzi
  • Pontos, precíz munkavégzésre képes
  • Kiváló problémafelismerő- és megoldó készség és analitikus gondolkodás jellemzi
  • Megbízható, jól tűri a stresszt

Amit kínálunk:

Kollégáink szakértelmét és lelkesedését versenyképes alapbérrel, teljesítményfüggő mozgóbérrel, 13. havi bérezéssel, nyereségtől függő prémium-kifizetéssel és béren kívüli juttatásokkal honoráljuk. Győri telephelyünkön munkatársaink ingyenes szakorvosi ellátást, üzemi étkezés széleskörű lehetőségét valamint képzési kínálatunk egyénre szabott elemeit vehetik igénybe. Audi Akadémiánk tréning kínálata szakmai és szakmán túli kompetenciák fejlesztésére, valamint nyelvi képzésekkel kínál személyre szabott fejlődési lehetőségeket. A saját időgazdálkodást támogatják az online megbeszélések, videókonferenciák vagy Skype-hívások a személyes jelenlét helyett, valamint az erre megfelelő munkakörökben az otthoni munkavégzés lehetősége is igénybe vehető az egyedi élethelyzetekhez igazodva. Ingyenesen igénybe vehető egészségügyi vizsgálatok, munkába járás támogatása, támogatott autó lízing program, önkéntes nyugdíjpénztári számla finanszírozásának támogatása, élethelyezetekhez igazodó lehetőségek igénybevétele (esküvői autó, kismama program, stb.) és számos vásárlási kedvezmény támogatja kollégáink mindennapjait szerződéses partnereinknél a vendéglátás, sport, utazás, kereskedelem, telekommunikáció és banki szolgáltatások terén. Munkatársi és családi rendezvényeink pedig színesítik kollégáink mindennapjait (főzőnap, önkéntes nap, Mikulás rendezvények, jubileumi rendezvények, ötletbörze gála) az év során.

Ha többet szeretne tudni

Ez az állás azonnal betölthető az Audi Hungaria-nál.
A munkavégzés helye: Győr
Referenciakód: GYDP20651

Pályázati rendszerünket érintő kérdéseivel kérjük hívja Karriervonalunkat a +36 96 66 8888-as telefonszámon!

A kiírással kapcsolatos kérdéseit Proksa Judit válaszolja meg Önnek a következő telefonszámon: +36 96 66 9091.