A WebEye Telematics Group a magyar telematikai piac meghatározó szereplője, erős piaci jelenléttel bírunk európai szinten is. Teljes körű telematikai szolgáltatást nyújtunk ügyfeleink számára, amely magába foglalja például az on-line járműkövetést, a jármű és sofőr információk feldolgozásának üzleti intelligenciáját és az elektronikus útdíj fizetést.
A WebEye Telematics Group várja új munkatársát az alábbi munkakörben:

IT projektmenedzser

Főbb feladatok, munkák:

    • Informatikai projektek támogatása
      • Informatikai igények felmérése
      • Projektek megvalósításának folyamatos felügyelete
      • Rendszeres szakmai tárgyalások a partnerekkel
      • Eszközbeszerzések menedzselése
      • Új hardver és szoftver eszközök bevezetése
      • Szoftver licence gazdálkodás támogatása
    • Cloud megoldások támogatása
      • O365 bevezetése
      • Azure menedzsment
    • Egyéb, általános üzemeltetői feladatok ellátása
      • Kliens és szerver eszközök telepítése és konfigurálása, frissítések kezelése
      • Rendszerek monitorozása, felügyelete, mentése, archiválása
      • Hardver-szoftver hibák megelőzése, elhárítása
      • Dokumentációk készítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Középfokú szakirányú végzettség;
    • Microsoft platform üzemeltetői szintű ismerete
    • Tapasztalat IT üzemeltetési és beszerzési projektek menedzselésében
    • Segítőkészség, megbízhatóság, lelkiismeretesség és szorgalom
    • Precizitás, jó problémamegoldó és elemző képesség
    • Írott szakmai angol nyelv megértése

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • O365 bevezetési tapasztalat
    • SAM ismeretek
    • PowerShell gyakorlati tapasztalat
    • Sikeres Microsoft vizsgák

Amit kínálunk:

    • Nemzetközi cégnél szakmai fejlődési lehetőség
    • Modern és érdekes technológiai projektek (mobil és GPS technológián alapuló szolgáltatások) támogatása
    • Színvonalas, agilis csapatmunkát támogató munkakörnyezet
    • Dinamikusan fejlődő, lendületes csapat
    • Nyelvtanulás támogatása

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Projektmenedzsment
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Fót, 2151 Akácos East Gate Business park 0221/12.

A fényképes önéletrajzokat a „Jelentkezem” gombon keresztül várjuk.