IT Projektmenedzser

    Mi nem nindzsákat, jediket, gurukat keresünk, hanem embereket, akik tudják mit akarnak és ezért –partnerségben egy céggel- hajlandóak tenni is. A Trendency csapatának tagjaként változatos projektekben veszünk részt: a hagyományos CMS, webshop, portál, okostelefon alkalmazások fejlesztése mellett startupok termékfejlesztéseiben és egyéb nemzetközi és hazai backend és frontend projektek szokták napjainkat kitölteni. Most éppen egy IT Projektmenedzserrel szeretnénk bővíteni csapatunkat. Lehet, hogy épp Te vagy az ideális jelölt! Jelentkezz, igyunk meg egy kávét, ismerd meg a lehetőséget és hozz egy döntést.

Feladatok:

  • elemzői vénád segítségével az üzleti követelmények megfogalmazása a tervezés és fejlesztés nyelvére
  • projektmegvalósítási tervek elkészítése
  • a tervezési és fejlesztési követelmények dokumentálása és specifikáció készítése
  • önálló kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • az elkészült projektek átadása, valamint a számlázással és teljesítéssel kapcsolatos határidők szigorú betartása

Elvárások:

  • elengedhetetlen a webes projektekkel kapcsolatos 1-2 éves tapasztalat
  • agilis és proaktív hozzáállás
  • erős elemzői látásmód
  • legalább középfokú angol nyelvtudás
  • JIRA ismerete (előny)

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Fiatalos csapat
  • Családias hangulat
  • Irodánk a IX. kerületben található, egyszerűen és gyorsan megközelíthető
  • Szakmai fejlődés, mert nyitottak vagyunk új technológiákra, segítjük és komolyan vesszük az egyéni fejlődést és előremenetelt
  • Belépésedkor közösen elkészítjük a képzési tervedet! Ennek alapját a meglévő vagy körvonalazódó szakmai céljaid és az aktuális feladataidból, projektjeidből fakadó elvárások alkotják
  • A szakmai célokon túl, azt megtámogatva, a személyes célokat is beépítjük a tervezéskor. (pl: külföldön szeretnél pár éven belül élni? Munkára-családra fordított idő harmóniáját szeretnéd megteremteni? Tanulmányaidat szeretnéd időben-tartalomban összekapcsolni a napi munkáiddal? stb. )
  • Kollégáink aktív tanulmányait/szakmai fejlődését, eredményeit időszakonként közösen áttekintjük – értékeljük azokat és megtervezzük a következő lépést, időszakot.

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Projektmenedzsment
  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, 1092 Knézits utca 12.

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.