FEJLESZTŐK HÁZA Kft. számos európai multinacionális és Magyar nagyvállalat felkérésére készít üzleti rendszereket, adatbázisokat, vagy kibővített szolgáltatásokat nyújtó informatikai rendszereket.
A cég egyedi honlap- és alkalmazás fejlesztésen kívül nyújt ERP, B2B és B2C rendszereket hazai partnereinek is. Ezen feladatokhoz keresünk

Projektmenedzseri munkakörbe

olyan problémamegoldó, rendszerben gondolkodó, lendületes kollégát, aki magas szinten képes angolul és magyarul, írásban és szóban kommunikálni.

POZICIÓ:

IT Projektmenedzser PM/BA

AMIBEN SZÁMÍTUNK A SEGÍTSÉGEDRE:

  • Új és már futó informatikai fejlesztések támogatása, projectek koordinálása
  • Ügyféligények felmérése,
  • Koncepciók, drótvázak, specifikációk készítése,
  • Árajánlatok összeállítása a projektcsapattal együttműködve,
  • Projektek megtervezése,
  • Fejlesztési ütemek definiálása és koordinálása,
  • Prezentációk, szoftverbemutatók megtartása,
  • Határidők, prioritások és üzleti célok megfelelő kezelése,
  • Folyamatos kapcsolattartás az ügyfelekkel és a projektcsapattal.

TÉGED KERESÜNK, HA:

  • Van már BA vagy PM tapasztalatod, esetleg mindkettő.
  • Képes vagy arra, hogy megértsd az ügyfelek igényeit, rendszerezd ezeket és működési logikát építs köréjük.
  • Le tudd írni mindezt úgy, hogy az ügyfél részére is érhető legyen és némi kiegészítést követően a fejlesztők is tudjanak belőle dolgozni.
  • Terveidet, specifikációidat folyamatábrákkal, drótvázakkal tudod érthetőbbé tenni.
  • Meg tudod tervezni, szervezni a projektekkel kapcsolatos feladatokat és egyszerre több projektet is képes vagy követni és irányítani.
  • Ha kell, képes vagy koordinálni a kollégáid napi munkáját.
  • Nem okoznak gondot az ügyféltárgyalások és a szoftverek bemutatóin is helyt állsz.

AMIT MI TUDUNK NYÚJTANI:

  • Család, szabadidő és szabadság messzemenő tisztelete,
  • Ha szükséges mert jön a villanyóra leolvasó, akkor Home Office lehetősége,
  • Nincs felesleges megbeszélés,
  • Ha már nem bírod akkor, kávé az étkezőben,
  • Szeretjük (és elvárjuk) a konstruktív kritikát. Igyekszünk tanulni a hibáinkból és őszintén beszélgetünk egymással,
  • Hosszútávú lehetőség
  • Változatos feladatok
  • Versenyképes juttatási csomag

SZÜKSÉGES TAPASZTALAT:

  • Legalább 3 év hasonló területen szerzett tapasztalat,
  • Általános IT és menedzsment ismeretek,
  • ERP rendszerekben szerzett tapasztalat,
  • Webshop rendszerekben szerzett tapasztalat,
  • Kiváló elemző, szervező és rendszerező képesség,
  • Lényeglátás és fogalmazó készség,
  • B kategóriás jogosítvány,
  • Proaktivitás és pontosság.

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Projektmenedzsment
  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, 14. kerület

Ha érdekel az állás, küldj egy e-mailt szakmai önéletrajzzal és fizetési igény megjelölésével.