IT PROJEKTMANAGER MUNKATÁRS

FELADAT

  • vállalatirányítási rendszer bevezetési projekt koordinálása;
  • felhasználói igények megfogalmazása;
  • fejlesztési koncepciók és adatbázis interfészek kialakítása;
  • rendszertesztelési feladatok

ELVÁRÁS

  • felsőfokú műszaki végzettséggel rendelkezel;
  • legalább 3 éves vállalatirányítási rendszerekkel kapcsolatos tapasztalatod van (felhasználói és fejlesztési oldalon is);
  • folyamatmenedzsmentben szerzett tapasztalattal rendelkezel;
  • nem okoz gondot, ha használnod kell angol nyelvtudásodat;
  • megoldásorientált attitűd jellemez;
  • jó folyamatátlátási képességed van

MIT NYÚJTUNK?

  • Versenyképes jövedelem;
  • Béren kívüli juttatások;
  • Innovatív, svájci kultúrájú modern és tiszta munkakörnyezet;
  • Kiemelkedő munkabiztonság

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Projektmenedzsment
  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

5000 Szolnok, Gyökér utca 14/B.

Szereztél már vállalat- és termelésirányítási rendszerekkel kapcsolatos folyamatmenedzsment tapasztalatot? Magabiztos angol nyelvtudásod van szóban és írásban egyaránt? Szívesen koordinálnál rendszerbevezetési projektet egy nemzetközi gyártócégnél? Várjuk a jelentkezésed!

Magyar nyelven megírt, fényképes szakmai önéletrajzát várjuk az alábbi elérhetőségeken: postacím: Stadler Magyarország Kft., 5000, Szolnok, Gyökér utca 14/B munkavégzés helye: Jász-Nagykun-Szolnok megye (jól megközelíthető helyen)