A MAVIR MAGYAR VILLAMOSENERGIA-IPARI ÁTVITELI RENDSZERIRÁNYÍTÓ ZRT. – nagy presztízsű, hazai nagyvállalat – IT projektirodája gyakornokot keres az alábbi feladatokra:

IT PROJEKTMENEDZSER GYAKORNOK

FELADATOK:

  • Projektek indításában, valamint nyomon követésében nyújtott támogatás
  • Projektadminisztrációs feladatok ellátása
  • Jelentések, státuszriportok, jegyzőkönyvek elkészítésben való részvétel

ELVÁRÁSOK:

  • Folyamatban lévő műszaki vagy gazdasági felsőfokú tanulmányok nappali tagozaton,
  • aktív hallgatói jogviszony
  • Legalább heti 20 óra munkavégzés vállalása
  • Informatika és projektmenedzsment iránti érdeklődés
  • Felhasználói szintű informatikai ismeretek (Word, Excel, Power Point, Outlook)

KÉSZSÉGEK:

  • Megbízható, önálló munkavégzés, munka iránti elkötelezettség, precizitás
  • Rendszerszemléletű gondolkodás, jó problémamegoldó és szervezőkészség
  • Jó kommunikációs, együttműködő készség, rugalmasság

A KIVÁLASZTÁSNÁL ELŐNYT JELENT:

  • Projekttapasztalat
  • Villamos energia rendszer ismerete

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Részvétel egy (vagy több) komplex informatikai projektben
  • Gyors és folyamatos fejlődési és tapasztalatszerzési lehetőség
  • Kihívásokkal teli, felelősségteljes feladatok, lehetőségek a szakterület megismerésére, kipróbálására
  • Kiváló munkakörnyezet és munkaeszközök
  • Rész vagy teljes munkaidőben történő foglalkoztatás diákszövetkezeten keresztül

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Projektmenedzsment
  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Szakmai gyakorlat
  • Diákmunka

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest III. kerület Anikó utca 4.

Az álláshirdetésre a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk jelentkezését (Tárgy: “IT projektmenedzser gyakornok”) várjuk jelentkezését 2019. november 13-ig, fényképes önéletrajzzal, motivációs levéllel.