Elflein Spedition & Transport GmbH
  • Bajnok a szallitmanyozasban és a logisztikában: Ennek a követelménynek a teljesítése az 1932-ben alapított Elflein családi vállalkozás napi célja. Az innovatív erő és a következetes ügyfél-orientáció a szállítási és logisztikai koncepciók fejlesztésében és megvalósításában a sikeres vállalatfejlesztésünk alapköve.

    A know-how-val és a legmagasabb minőséggel testreszabott logisztikai megoldásokat kínálunk partnereinknek az autó-, papír- és élelmiszeripar számára. Egy erős csapatnak tekintjük magunkat, amely összetartozik és legyőzi a vevő mindennapi kihívásait. Több mint 1400 alkalmazottunk all a rendelkezesere.

  • Csatlakozz hozzánk

    It projektmenedzser

    pozícióba!

    Főbb feladatok, munkák:

      • Különféle méretű IT projektek vezetését a projekt indításától a sikeres befejezésig te veszed at
      • Motiválnod, menedzselned kell a projekt tagokat
      • Tartanod kell a projekt ütem- és költségtervét
      • El kell készítened a projektekhez szükséges dokumentációkat és reportokat.
      • Meglévő, illetve bevezetendő rendszerek kapcsán közreműködsz a felhasználói igények felmérésében, elemzésében és specifikálásában
      • Helyszinen es Bamberg-i irodankbol vezeted a projekteket
      • Ha szükseg van ra te is beugrasz a csapatodnak segiteni

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • Szoftverrendszerek implementációjában szerzett minimum 5 éves tapasztalat
      • Szoftverfejlesztési és project management módszertanok ismerete
      • Tapasztalat program menedzsmentben
      • Magas felelősségvállalási szint, owner szemlélet
      • Tapasztalat vezetö pozicioban
      • Proaktivitás, hatékony problémamegoldás
      • Kiemelkedő kommunikációs- és tárgyalási képesség
      • Nemet nyelv tárgyalási szintű ismerete

    Amit kínálunk:

      • Változatos projektek
      • Friss technológiák
      • Szakmai kihívások
      • Hatékony fejlődést.
      • Karrier építési lehetöseg
      • Rugalmas munkaidő
      • Széleskörű béren kívüli juttatások – éves bónusz, önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
      • Stabil nagyvállalati háttér

    Állás, munka területe(i):

    • IT programozás, Fejlesztés
    • Projektmenedzsment
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 3-5 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    A felsoroltak közül mindegyik:

    • Angol - Középfok/kommunikációképes szint
    • Német - Középfok/kommunikációképes szint

    Munkavégzés helye:

    Bamberg, Németország

    Havi nettó fizetési keret:

    2 500 EUR

    Egyéb juttatások:

    éves bónusz / mozgóbér, céges autó, mobiltelefon, szakmai tréningek, nyelvtanulás támogatása, lakhatási támogatást biztosító ajánlat

    Öneletrajz