Az ALTEO GROUP

IT Projektmenedzser

pozícióba munkatársat keres

Az ALTEO Nyrt. hazai tulajdonban lévő, modern szemléletet képviselő energetikai szolgáltató és kereskedő vállalat. Üzleti tevékenysége kiterjed a megújuló és a földgáz-energiahordozókon alapuló energiatermelésre, az energiakereskedelemre, valamint a vállalatok számára történő, személyre szabott energetikai szolgáltatásokra, fejlesztésekre. A társaság ügyfelei számára megbízható, környezettudatos, a megújuló energia fenntartható hasznosításán alapuló energiaellátást biztosít.

RÁD VÁRÓ FELADATAINK:

  • Informatikai fejlesztések támogatása
  • Projektek koordinálása (Infrastruktúra, SAP és webes applikációk)
  • Üzleti igények megértése és lefordítása IT nyelvre
  • Projektek tervezése, vezetése, ellenőrzése
  • Fejlesztői csapat koordinálása
  • Ellenőrzési és kontroll pontok kialakítása
  • A projektek koordinálása minőségbiztosításhoz köthető, precíz szemlélettel
  • Technológiai- és folyamatújítások bevezetése
  • Ütemtervek kialakítása, szakmai dokumentáció elkészítése

AZ IDEÁLIS JELÖLTÜNK TE VAGY, AMENNYIBEN:

  • Erősen elkötelezett vagy az integrált rendszerek iránt
  • Logikus gondolkodás, önállóság, hatékony munkavégzés jellemez
  • Magas az igényed a tanulásra, valamint a komplex információk rendszerezésére, újra gondolására, ok -okozati összefüggések feltárására;
  • Jó a probléma feltáró, strukturáló és megoldó képességed;
  • Felsőfokú informatikai, mérnöki vagy gazdasági végzettséged van (vagy hamarosan végzel)

AMENNYIBEN CSATLAKOZOL AZ ALTEO CSAPATÁHOZ:

  • Biztos vállalati hátteret, hosszú távú munkalehetőséget biztosítunk;
  • Összetartó csapat tagja leszel;
  • Változatos feladatkörben széleskörű tapasztalatokat szerezhetsz;
  • Versenyképes juttatási csomagot kínálunk.

Munkavégzés helye: XIII. kerület/ nyártól III. kerület

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Projektmenedzsment
  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Vállalatirányítási rendszer, SAP

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest XIII. kerület

HA HIRDETÉSÜNK FELKELTETTE ÉRDEKLŐDÉSED:

Kérjük, hogy magyar nyelvű, fényképpel ellátott önéletrajzod – a bérigényed
megjelölésével – az itt található űrlapot kitöltve küldd el részünkre.