Pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére:

IT Projektkoordinátor

    A Fotexnet Kft. megalakulása óta törekszik arra, hogy saját tevékenységei, valamint a speciális igények kiszolgálására saját szoftvereket fejlesszen, és az ezekhez kapcsolódó webes megjelenést teljeskörűen kezelje.

FELADATOK:

  • Fejlesztők és rendszergazdák munkáinak koordinálása, projekt folyamatok megtervezése és vezetése
  • Fejlesztések dokumentálása, szoftverleírások és specifikációk készítése
  • Határidők figyelése, a projekt előrehaladásának pontos nyomon követése
  • Kalkulációk és árajánlatok készítése
  • Kapcsolattartás a menedzsmenttel és a fejlesztőkkel
  • Szoftverek felhasználó oldali tesztelése, fejlesztési javaslatok tétele, a módosítások koordinálása, ellenőrzése
  • Grafikai tervezésben és munkában való folyamatos részvétel és egyeztetés

ELVÁRÁSOK:

  • Kommunikáció szintű angol nyelvtudás
  • Legalább egy év IT, vagy versenyszférában szerzett tapasztalat,
  • Kreativitás és rugalmasság, koordinációs- szervezési készség, precizitás
  • Proaktivitás, nyitottság, és kiváló kommunikációs képesség
  • Gyakorlatias, problémamegoldás-orientált gondolkodás
  • Képes csapatban dolgozni, meggyőzően érvelni, választékosan kommunikálni

ELŐNY:

  • Agilis szoftverfejlesztésekben való részvétel
  • Webfejlesztési tapasztalat
  • Apple ökoszisztéma ismerete, magabiztos használata
  • Projektmenedzsment program ismerete

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Versenyképes fizetés
  • Próbaidő után cafeteria
  • Változatos projektekben való részvétel
  • Alkalmazotti munkaviszony, teljes munkaidős foglalkoztatottság
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • XII. kerületi napfényes iroda.
  • Dolgozói kedvezmény (mozi, fitnesz, bowling)
  • Fiatal és összetartó csapat
  • Modern környezet és eszközök

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Projektmenedzsment
  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest