MVMI Zrt.
az MVM Csoport informatikai szolgáltatója
több mint 12 000 IT eszköz
több mint 9000 felhasználó
több mint 700 fizikai és virtuális szerver
több mint 300 aktív hálózati eszköz
több mint 180 szolgáltatás
több mint 10 éve

Az MVMI Zrt. IT Projekt Menedzsment Osztályára az alábbi pozícióba keres kollégát:

IT projekt menedzser

Feladata:

  • Informatikai rendszerek bevezetésére, fejlesztésére irányuló projektek informatikai feladatainak koordinálása
  • Részletes projekttervezés, erőforrás-tervezés, ütemezés, határidők, projektköltségek nyomon követése és adminisztrációja.
  • Kockázatok felmérése, elemzése, kiküszöbölése, változáskezelés
  • Közreműködés a projekthez szükséges dokumentumok kidolgozásában, döntés előkészítő anyagok készítése
  • Projektadminisztráció
  • A projekthez kapcsolódó fejlesztések felügyelete, tesztelés koordinálása
  • Beszerzési folyamatok szakmai előkészítése, kapcsolattartás a beszállítókkal és társterületekkel
  • Részvétel a projekt munkafolyamatainak, szolgáltatási karakterisztikájának kialakításában

Elvárások:

  • Felsőfokú informatikai végzettség (befejezett)
  • Legalább 3 év projektvezetői gyakorlat
  • PMI, illetve agilis módszertanokat ismerete
  • Kiemelkedő prezentációs-, tárgyalási- és kommunikációs készség
  • Szoftverbevezetési és fejlesztési feladatok koordinálásában való jártasság
  • A projekttámogató informatikai eszközök rutinos használata
  • SAP ismeret
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány és utazásra való hajlandóság
  • Kiváló problémafelismerő és megoldó készség
  • Határozott fellépésű, ügyfélközpontú, nyitott személyiség

Egyéb információk:

  • Munkavégzés helye: Budapest
  • Teljes munkaidős (8 órás)
  • Határozatlan idejű

Előnyt jelent:

  • Energetikai szektorban szerzett gyakorlat
  • Közbeszerzési folyamatok ismerete
  • PPM Tool ismerete

Amit a munkáltató kínál:

  • Stabil munkakörnyezet
  • Változatos kihívások, fejlődés
  • Rugalmas munkavégzés

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Projektmenedzsment
  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Ha a pozíció felkeltette érdeklődését, a “Jelentkezem” gombra kattintva küldje el nekünk magyar nyelvű szakmai önéletrajzát a bérigény megjelölésével.

Adatkezelési tájékoztatás:
Jelentkezésével Ön hozzájárul, hogy a profession.hu Kft. toborzási célokból átadja adatait az MVM Csoport részére. A jelentkezés elbírálása érdekében az ehhez szükséges adatokat az MVM Zrt., mint adatkezelő a weboldalán az álláshirdetésekre jelentkezők részére elhelyezett adatkezelési tájékoztatóban foglaltaknak megfelelően kezeli.