A Richter Gedeon

IT Projekt koordinátor

    munkatársat keres
    Referencia szám: 30017279

    A magyarországi központú Richter Gedeon Nyrt. több mint 115 éves történelmével, innováció iránti elkötelezettségével Magyarország és a régió
    meghatározó gyógyszeripari vállalata. Több mint egy évszázados tapasztalatunk és a világ egyik legszélesebb termékpalettája révén globálisan is
    elismert szereplőnek számítunk a nőgyógyászati célú készítmények piacán.

    Jelenleg újonnan épülő IT főosztályunkra motivált és precíz projekt koordinátort keresünk projekt menedzsereink mindennapi
    támogatására:

Feladatok:

  • Általános projekt irodai teendők ellátása, adminisztratív feladatok;
  • kapcsolattartás PMO tagokkal, belső és külső partnerekkel, informatikai társosztályokkal;
  • projekt státusz riportok elkészítése;
  • projekt követéshez és számlázáshoz kapcsolódó adminisztráció;
  • projekt controlling rendszer karbantartása, folyamatos frissítése.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség;
  • 1-3 év IT területen azonos munkakörben szerzett tapasztalat;
  • multinacionális szervezetben szerzett nemzetközi munkatapasztalat;
  • Irodai alkalmazások (word, excel, powerpoint) és projekt controlling rendszerek ismerete;
  • IT controlling tapasztalatok;
  • agilitás, jó kommunikációs- szervező készség, probléma megoldás és megelőzés, önálló döntéshozatal, stratégiai gondolkodás, megbízhatóság és precizitás;
  • tárgyalásszintű angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Szakmai kihívások egy globálisan épülő IT szervezetben;
  • képzési és fejlődési lehetőség;
  • stabil, megbízható munkahely;
  • széleskörű juttatási rendszer;
  • családbarát munkahely: vállalati óvoda;
  • kiváló munka-magánélet egyensúly;
  • szabadidő-támogatás: vállalati uszoda, konditerem és üdülők;
  • humánus, családias légkör.

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Projektmenedzsment
  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Kérjük, hogy szakmai önéletrajzát és motivációs levelét (a bérigény megjelölésével) a referencia szám feltüntetésével szíveskedjék
eljuttatni.