Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
A kiscsomag-szállítás hazai szakértőjeként 2003 óta vagyunk jelen Magyarországon a nemzetközi DPD hálózat tagjaként.

Dinamikus fejlődésünk eredményeként ma már 19 vidéki és két központi, budapesti depóval rendelkezünk. 200 főt foglalkoztatunk és közel 400 futárral teljesítjük ügyfeleink igényeit a belföldi és nemzetközi csomagszállítás területén egyaránt.

A 26 országban jelen lévő DPD group a második legnagyobb nemzetközi szállítási hálózat Európában.

A DPD group 20 000 tagból álló járműflottával, 50 000 szállítási szakértővel, Európa-szerte 22 000 csomagpontból álló Pickup csomagpont hálózattal, összesen napi 3,6 millió csomagot kézbesít, világszerte több mint 230 országban.

IT projekt koordinátor

Ami a feladatod lesz

  • szoftverfejlesztési projektek tervezésében és megvalósításában való részvétel nemzetközi és hazai projektekben
  • adminisztratív támogatás nyújtása a projekt vezető számára
  • a projekthez kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása
  • kapcsolattartás angol/magyar nyelven a projektekbe bevont társterületekkel és partnerekkel

Akit keresünk

  • legalább középfokú végzettséggel rendelkezik
  • tárgyalóképes angol nyelvtudása van (rendszeres kapcsolattartás a nemzetközi projektek részvevőivel szóban és írásban)
  • informatika iránti érdeklődés, elhivatottság
  • 1-2 éves informatikai területű tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk

  • szakmai tréningek és belső karrierprogram egy stabil, multinacionális cégnél,
  • támogató munkahelyi légkör, fiatal, dinamikus csapat,
  • versenyképes kompenzációs csomag: versenyképes alapbér mellett negyedéves bónusz, Cafeteria juttatás, szakmai tréningek, továbbképzések
  • munkavégzés helye: Budapest, XV. kerület
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, kérjük szakmai önéletrajzodat és motivációs leveledet juttasd el a "jelentkezem" gombra kattintva.
Motivációs leveledben kérlek válaszolj az alábbi kérdésekre:
• Miért jelentkezel hozzánk?
• Mi ragadott meg a hirdetésben?
• Mely feladat az, amelyet leginkább testreszabottnak érzel a leírásból?
• Milyen bért képzelsz el magadnak a megjelölt pozícióhoz?

Az e-mail tárgya következőt tartalmazza: Jelentkezés IT projekt koordinátor pozícióra.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: IT projekt koordinátor
  • Rövid pozíció név: IT projekt koordinátor
  • Hirdető cég: DPD Hungária Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: XV. kerület
  • Feladatok: szoftverfejlesztési projektek tervezésében és megvalósításában való részvétel nemzetközi és hazai projektekben adminisztratív támogatás nyújtása a projekt vezető számára a projekthez kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása kapcsolattartás angol/magyar nyelven a projektekbe bevont társterületekkel és partnerekkel
  • Elvárások: legalább középfokú végzettséggel rendelkezik tárgyalóképes angol nyelvtudása van (rendszeres kapcsolattartás a nemzetközi projektek részvevőivel szóban és írásban) informatika iránti érdeklődés, elhivatottság 1-2 éves informatikai területű tapasztalat előnyt jelent
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2018-01-19
Állás, munka még: DPD Hungária Kft.>