Danubia Kft.

IT projekt koordinátor (Business Analyst)

Főbb feladatok, munkák:

    • Szoftver rendszerekkel kapcsolatos üzleti igények felmérése, elemzése, egyeztetése;
    • Funkcionális és technikai specifikáció, logikai rendszerterv elkészítése ;
    • Aktív részvétel a tesztelés előkészítésében és felügyeletében, koordinálásában;
    • Ügyfelekkel és fejlesztő csapattal való kommunikáció (megértve a fejlesztői speciális nyelvezetet);
    • Felhasználók képzése, rendszer bevezetést követő támogatás, további fejlesztési igények kezelése, új funkciók megtalálása;
    • Folyamatos kapcsolattartás a beszállítókkal, tanácsadókkal és az üzleti felhasználókkal;
    • Portfólió - és más nyilvántartási rendszerek kialakítása, működtetése és fejlesztése;
    • Társaság IT rendszereinek felmérése és részvétel a rendszerek fejlesztésében, a kapcsolódó beszerzések koordinálása;
    • Részvétel a Társaság informatikai szabályzatainak, illetve stratégiájának kidolgozásában, ezzel kapcsolatos dokumentációk készítése;
    • Kapcsolattartás külső tanácsadókkal;
    • Munkavégzés agilis csapatokban;
    • Projektvezetési projektvezetési rendszerek használata.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Szakirányú felsőfokú végzettség;
    • Business Aalyst feladatokban szerzett releváns gyakorlat;
    • Webes vagy IT alkalmazás fejlesztésében szerzett releváns tapasztalat, korszerű technológiák és módszertanok ismerete;
    • Angol nyelv középfokú, aktív használata;
    • 1-3 év vállalati működéstámogató rendszerekkel kapcsolatos releváns tapasztalat;
    • Precizitás, stratégiai gondolkodás, vezetői affinitás;
    • Határidők betartására és betartatására való képesség;
    • Agilis projekt módszertanok ismerete, gyakorlata;
    • Gyakorlat a projektvezetési és team munka szoftverekben és ezek magabiztos használata;
    • Problémafelismerő- és megoldó készség;
    • Jó tárgyalási készség;
    • Strukturált, logikus gondolkodás;
    • Határozott fellépés, rugalmasság, proaktív munkavégzés;
    • Kiváló interperszonális/kommunikációs készség, ideértve az írásbeli és az írott kommunikációt is;
    • Csapatmunka és önálló munkavégzés egyaránt;
    • A munkához szükséges speciális tudásanyag hatékony elsajátítása.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • IT projektek bevezetésében szerzett gyakorlat;
    • Iparjogvédelmi-és jogi ismeretek.

Amit kínálunk:

    • Teljes munkaidős foglalkoztatás;
    • Nagyfokú önállóságra és szakmai kiteljesedésre való lehetőség;
    • Változatos szakmai kihívást jelentő feladatok;
    • Versenyképes fizetés;
    • Szakirányú továbbképzés lehetősége;
    • Inspiráló szakmai közösség és légkör;
    • Kulturált munkakörnyezet a város szívében, a Bazilika mellett.

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • IT tanácsadó, Elemző, Auditor
  • Projektmenedzsment
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

1051 Budapest, Bajcsy-Zsilinszky út 16.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzát fizetési igénye megjelölésével.