Az OTP Bank Nyrt.

IT Project manager

munkakör betöltésére munkatársat keres

Feladatok:

  • Az OTP csoport nemzetközi leányvállalataival kapcsolatos IT csoportirányítási feladatokban való aktív közreműködés a következő területeken (elektronikus csatorna, CRM, adatmenedzsment, risk)
  • Csoport sztenderdek kialakításában, azok bevezetésében való aktív közreműködés
  • Csoport sztenderdek lokális implementációjában való aktív közreműködés (projektvezetés, szakmai részvétel)
  • Leányvállalati jelentések alapján akció tervek készítése, azok végrehajtása

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (informatikai és/vagy közgazdasági)
  • Minimum 3 - 5 év, banki- vagy pénzügyi területen szerzett, nem infrastruktúrához/üzemeltetéshez köthető, projekt menedzseri tapasztalat
  • Angol nyelv tárgyalási szintű aktív ismerete (szóban és írásban)
  • Külföldi utazásokra való hajlandóság (akár havonta több alkalommal is)

Előny:

  • A következő területek valamelyikén szerzett projekt menedzseri tapasztalat: Core banki rendszerek, Adattárház, Bankkártya, Front-end rendszerek, E-csatornák
  • Multinacionális szervezettnél szerzett releváns tapasztalat
  • Nemzetközi projekttapasztalat
  • Szerb, horvát, román, bolgár vagy orosz nyelv aktív ismerete
  • ITIL folyamatok ismerete
  • Jó kommunikációs és prezentációs készség

Amit kínálunk:

  • Stabil hátterű, piacvezető, nemzetközileg elismert vállalatcsoport
  • Professzionális munkakörnyezet
  • Fejlődő és innovatív vállalati háttér
  • Igényes, változatos, szakmai fejlődést biztosító feladatok

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Projektmenedzsment
  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

1131 Budapest, Babér utca 9.

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.