Magyarország piacvezető ár-, és termék összehasonlító oldala, az Árukereső.hu tapasztalt

IT Project Manager

munkatársat keres.

Magunkról:

Az Árukereső.hu Magyarország piacvezető ár-, és termék összehasonlító oldala, egyben online vásárlási kalauza, amely 2004 óta több millió vásárlásban segítette már a felhasználókat és a boltokat.
Szolgáltatásainkat napi szinten több mint félmillió látogató veszi igénybe, naponta átlagosan 3-4 millió lapletöltés mellett.
Magyarország mellett Romániában és Bulgáriában is piacvezetők vagyunk ár- és termék összehasonlító portáljainkkal melyekkel évről évre egyre több elégedett látogatót szolgálunk ki.

Elvárásaink:

  • Hasonló munkakörben eltöltött min. 4-5 éves tapasztalat;
  • Több éves tapasztalat online/ecommerce rendszerbevezetési projektek területén;
  • Agilis módszertani elemek ismerete;
  • Megoldáscentrikus, rugalmas és kreatív gondolkodásmód;
  • Magas szintű önállóság és kiváló kommunikációs készség;
  • Napi szinten használható, folyékony angol nyelvtudás.

Leendő feladatok:

  • Online/ecommerce projektek víziójának kidolgozása és az üzleti követelmények megfogalmazása;
  • Az igények lefordítása a tervezés és fejlesztés nyelvére (specifikáció vagy user story készítése);
  • Projektek részfeladatokra bontása, ütemezése, utókövetése, valamint megvalósítási tervek elkészítése;
  • Kiemelt projektek/termékek KPI-jainak folyamatos követése és javítása;
  • A tervezési és fejlesztési követelmények dokumentálása és specifikáció készítése;
  • Elkészült fejlesztések tesztelése;
  • Dokumentációk és riportok elkészítése, aktualizálása, visszajelzések követése;
  • Cégcsoporton belüli rendszeres kapcsolattartás a társosztályokkal.

Amit kínálunk:

  • Fiatalos, multinacionális csapat;
  • Kellemes, jól megközelíthető iroda és alkalmankénti home office lehetősége;
  • Stabil, nemzetközi céges háttér;
  • Versenyképes fizetés, bónusz, cafeteria és sportolási/angol tanulási támogatás;
  • Kávé, gyümölcs, gerinctorna és céges rendezvények.

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Projektmenedzsment
  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, mobiltelefon, cafeteria, nyelvtanulás támogatása

Munkavégzés helye:

1074 Budapest, Rákóczi út 70-72.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésedet, küldd el angol nyelvű önéletrajzodat a "Jelentkezem" gombra kattintva.