Bosch Rexroth AG a Robert Bosch GmbH száz százalékos tulajdonú
leányvállalata, világszerte a hajtás, vezérlés és mozgatás valamennyi
releváns technológiai területének szakértője: a mechanikától, a
hidraulikán át egészen az elektronikáig. A hajtás- és vezérléstechnika
területén a Rexroth biztos partner, aki a gép- és berendezésgyártók
valamennyi igényét képes átfogó termék- és rendszerkínálatával
kielégíteni.

Az ipar 4.0 szellemében a vállalat folyamatainak teljes körű digitalizálása zajlik, a BlueSky projektünk kivitelezéséhez keresünk csapatunkba tapasztalt projektvezető kollégát, aki örömmel venne részt a jövő gyárának koncepciójának megvalósításában.

Project manager - IT BlueSky

Főbb feladatok, munkák:

    • I4.0 vállalatirányítási rendszer bevezetése során a projekt IT irányítása
    • A rendszerek közötti interfacek megtervezése, kialakítása
    • IT biztonsági és jogosultsági rendszerek összehangolása
    • Üzleti folyamatok informatikai leképezése
    • Együttműködés a projektben részt vevő szervezetekkel

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Mérnöki diploma (IT irány előny)
    • Gazdasági végzettség előny
    • Széleskörű IT ismeretek (adatbázisok, jogosultság rendszerek, hálózati kapcsolatok, interfacek, SAP kommunikáció)
    • Ipar 4.0 és informatikai projektek vezetésében szerzett tapasztalat
    • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
    • Magabiztos fellépés, kiváló kommunikációs képesség
    • Rugalmas, dinamikus, motivált személyiség

Amit kínálunk:

  • A projekt 3 évre, határozott időre szól!

    Jövőbeli munkahelyed az alábbiakat kínálja:

    • Gyermekgondozási támogatások
    • Orvosi szolgáltatások
    • Dolgozói kedvezmények
    • Különböző sportolási és egészségügyi lehetőségek
    • Helyi parkolás
    • Tér a kreativitásnak
    • Városi infrastruktúra

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Projektmenedzsment
  • Teljes munkaidő
  • Időszakos munka

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, X. kerület

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.