A Bitvadász Kft keres gödöllői munkahelyre

IT operátori

tevékenységre munkatársat.

Főbb feladatok, munkák:

  • Számítástechnikai rendszerek folyamatos működésének biztosítása, jelenleg 2 műszak
  • Microsoft környezetben user support ellátása
  • Hibaelhárítás, felhasználói segítségnyújtás
  • Felhasználói hibabejelentések dokumentálása
  • Rendszer dokumentációk karbantartása, frissítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum középfokú informatikai szakirányú végzettség
  • Informatikai rendszerek üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • Windows 7 operációs rendszerek adminisztrátori szintű ismerete
  • Alap szintű angol nyelvtudás
  • Hálózati ismeretek

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Nagyvállalati környezetben szerzett tapasztalat -több száz felhasználó-
  • Active Directory adminisztrációs tapasztalat
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő munkakörnyezet
  • Stabil munkahely
  • Versenyképes juttatási csomag

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • IT support, Helpdesk
  • Rendszerüzemeltető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

Gödöllő

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.