IT Operátor

Az Allianz Technology SE az Allianz Csoport nemzetközi szolgáltatója, székhelye Münchenben található. Ügyfeleink Allianz cégek szerte a világon, ahol 7500 alkalmazottunk a nemzetközi helyszíneken innovatív, kiváló minőségű termékeket és szolgáltatásokat kínál az informatikai szolgáltatások területén.
A magyarországi fióktelep Budapesten működik és távolról koordinálja a közép- és kelet-európai régió műszaki infrastruktúráját.

Regionális Adatközpontunkban lelkes és hozzáértő pályázókat keresünk Operátori pozícióba.

Feladatok

  • Biztosítási alkalmazások technikai üzemeltetése
  • IT rendszerek háttérfolyamatainak kezelése
  • Tesztelési folyamatokban szereplő üzemeltetési feladatok végrehajtása

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • IT területen szerzett végzettség vagy tapasztalat
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Pontosság, precizitás
  • Jó kommunikációs, ill. problémamegoldó készség

Előnyt jelent

  • LINUX, UNIX, Windows tapasztalat
  • Alapfokú Oracle, PL/SQL ismeretek
  • Ütemező rendszer ismerete
  • Biztosítási ismeretek

Amit ajánlunk

  • Innovatív munkahely
  • Új IT technikák tanulása, elsajátítása
  • Éves teljesítményhez kötött bónusz
  • Tréning lehetőségek
  • Munka-magánélet egyensúlyának támogatása

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • IT support, Helpdesk
  • Rendszerüzemeltető

Szükséges tapasztalat:

  • Pályakezdő/friss diplomás

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el önéletrajzát.