IT műszaki gyakornok

Bruttó 1 600 Ft/óra

OnE Job Iskolaszövetkezet

1138 Budapest, Váci út 182.

Szeretnél már a sulis években mentor felügyelete alatt rengeteget tanulni, és gyakorlatban, éles projektekben is kipróbálni magad? A Streamnet a magyar videokonferencia és professzionális AV integrációs piacvezető cége, és IT csapatunk szuper lehetőséget kínál számodra ebben a gyakornoki feladatkörben. A feladat elsősorban az IT rendszerünk üzemeltetése, üzleti videokonferencia megoldások tesztelése és implementálása lesz.
Fontos leszel nálunk, mert a jövőnket is veled képzeljük el! Együtt tervezzük meg szakmai fejlődésed, és segítünk mindenben, hogy a kitűzött célokat el is érhesd.
Elsőosztályú technológiák, nagy kihívások, fejlődő cég, profi szakemberek, és ami ugyanilyen fontos: jó fej csapat, vidám és gondoskodó légkör vár rád nálunk, színvonalas irodai környezetben. Rengeteg közös rendezvényünk van: sörözés, elvonulás, gokartozás, karácsonyi buli és még sorolhatnánk… Ezeken mikor van kedved és időd, mind ott a helyed velünk.

Hogyan képzeld el a munkát nálunk?

A videokommunikáció elengedhetetlen feltétele a stabil IT infrastruktúra.  Feladataid közé tartozna a senior mérnök kollégák munkájának támogatása a hálózati eszközök, a saját virtualizációs környezetben és felhős szolgáltatásokban (Microsoft Azure) levő szerverek üzemeltetésében.  Ha szeretsz új eszközöket kipróbálni, összevetni őket a piacon levő más megoldásokkal, akkor nálunk ezt megteheted, hiszen rendszeresen megfordulnak az irodánkban a legújabb üzleti videokommunikációs termékek, a komplett tárgyalótermi megoldásoktól egészen az USB-s perifériákig.  Ezek tesztelésében, kompetitív elemzések írásában és projektekre történő előkészítésében is szerepet kapnál.

Főbb feladatok, munkák:

  • Senior kollégák támogatása az IT infrastruktúra üzemeltetésében
  • Új műszaki megoldások keresése, tesztelése
  • Hibakeresés, problémafeltárás
  • Projektek műszaki támogatása
  • Műszaki dokumentáció készítés

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Nappali tagozatos aktív, vagy 25 év alatti passzív hallgatói jogviszony
  • Folyamatban levő műszaki tanulmányok
  • Üzemeltetői tapasztalat
  • Terhelhetőség, pontosság, igényesség
  • Alapszintű angol nyelvtudás, magyar nyelv kommunikációképes szinten
  • Precizitás, önálló munkavégzés képessége
  • Heti min. 20 órában tudsz velünk együtt dolgozni

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Folyamatban levő villamosmérnöki / IT mérnöki tanulmányok
  • B típusú jogosítvány
  • Programozási tapasztalat
  • AV (audio-video) területen szerzett gyakorlat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes gyakornoki fizetés diákszövetkezeten keresztül (bruttó 1.600 Ft/óra, mely 25 év alatt nettó összeg az SZJA mentesség miatt)
  • Szakmai tapasztalatszerzés
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Előrelépési lehetőség
  • Fiatalos csapat, jó munkahelyi légkör

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • IT support, Helpdesk
  • Rendszerüzemeltető
  • IT programozás, Fejlesztés
  • IT, fejlesztési vezető

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérem csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát.