Exact Systems Hungary Kft.
Cégcsoportunk 12 országban tevékenykedő szolgáltatóként budapesti munkavégzésre keres azonnali kezdéssel

IT munkatárs (Budapest, X.)

munkatársat! Légy Te is csapatunk része, jelentkezz hozzánk!

Főbb feladatok, munkák:

  • Informatikai eszközök megrendelése és szervizeltetése
  • Operációs rendszerek, szoftverek telepítése
  • Nyilvántartási rendszerek működtetése
  • Az informatikai eszközök kezelése és átadása a felhasználóknak
  • Telefon flotta menedzselése, előfizetések és megrendelések kezelése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Hasonló munkakörben és az említett feladatok elvégzésében szerzett tapasztalat
  • Érettségi / szakirányú végzettség
  • Angol nyelv kommunikáció képes ismerete szóban és írásban egyaránt

Amit kínálunk:

  • Bér megegyezés szerint
  • Határozatlan idejű munkaszerződés 100%-ban bejelentett munkabérrel, fizetett szabadsággal
  • Stabil munkahely egy globális és ismert márkánál
  • Folyamatos fejlődési és karrier lehetőség, tréningek (Quality Academy)
  • Változatos munkakör, tapasztalatszerzési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Projektmenedzsment
  • Rendszergazda
  • Rendszerüzemeltető

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezni önéletrajz küldésével és bérigény megjelölésével lehet!