Az Affidea Magyarország Kft. több, mint 25 éve Magyarország egyik piacvezető képalkotó diagnosztikai szolgáltatója. 2018 februárjában az Affidea-csoporthoz csatlakozott a Főnix-MED Zrt. és a Főnix Medical Kft., amely együttműködés keretében az Affidea-csoport korszerű képalkotó diagnosztikai vizsgálatokat, valamint immáron mintegy 30 szakorvosi területet átfogó járóbeteg-szakellátást és országos lefedettségű vállalat-egészségügyi szolgáltatásokat kínál ügyfeleinek.

Bővülő, fiatalos, dinamikus csapatunkba keresünk
fejlődni vágyó, lelkes, lendületes, kollégát az alábbi munkakörbe:

IT munkatárs

Mik várnak Rád?

  • Egyedi IT alkalmazások üzemeltetése
  • Új szoftverek bevezetésében, üzemeltetésében való aktív részvétel
  • Beszállítókkal / partnerekkel való aktív kapcsolattartás
  • IT beszerzések előkészítése
  • Projektekben való részvétel
  • Új folyamatok, rendszerek bevezetésének támogatása
  • Üzleti folyamatok IT támogatása

Te vagy a mi emberünk, ha

  • Informatikai végzettséggel rendelkezel
  • Hasonló területen dolgoztál már minimum 3 évet
  • Ismerős számodra a multinacionális környezet
  • Erős Windows és O365 ismereted van
  • Jól kommunikálsz, nem ijedsz meg az önálló munkától
  • Rendszer- és folyamatszemléleted van
  • Proaktívan állsz a feladatokhoz

Előnyt jelent, ha

  • Nem ismeretlen számodra a Linux, Networking, Active Directory, Windows 10, VMware
  • Magabiztosan beszélsz angolul
  • Mély MS SQL ismereteid vannak
  • van B kategóriás jogosítványod

Amit kínálunk:

  • Szakmai kihívások, folyamatos fejlődési lehetőségek
  • Versenyképes jövedelem (+ laptop és telefon)
  • Dinamikusan fejlődő, fiatalos csapat
  • Stabil munkahely

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • IT support, Helpdesk
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

Amennyiben felkeltette az érdeklődésed és szeretnél egy szuper csapat tagja lenni, ne habozz, jelentkezz! Mi szívesen megismerkednénk Veled! Ehhez csak küldd el fényképes önéletrajzod a "Jelentkezem" gombra kattintva.