IT Manager

Feladatok:

•    Az egészségpénztári rendszerhez történő fejlesztések folyamatos támogatása, A külső fejlesztői csapat projektmenedzseri támogatása
•    A rendszerben lévő fejlesztések tesztelése, majd élesítésének folyamatos támogatása
•    A fejlesztési feladatok nyomonkövetése, az igénymegfogalmazás elkészítésétől a fejlesztés élesítéséig.
•    A fejlesztésekhez szükséges informatikai javaslattétel, proaktív, agilis megközelítése
•    Az informatikai dokumentumok nyilvántartásának és karbantartásának támogatása, közreműködés az informatikai operációs és fejlesztési feladatokkal kapcsolatos szabályzatok, valamint belső eljárásrendek, ügyrendek elkészítésében és karbantartásában
•    Az informatikát érintő jogszabályi módosításokra specifikáció elkészítése, fejlesztés, tesztelés és élesítés megvalósítása
•    A Pénztár éves informatikai és hardver igényének tervezése
•    A Pénztár munkatársainak szakmai támogatása, oktatása

Kompetenciák:

  • 3-5 éves informatikai szakmai gyakorlat, különösen informatikai fejlesztésekben,
  • felsőfokú informatikai végzettség, különös érdeklődéssel és meglevő tudással az informatika és ICT területén,
  • előny: folyamatszervezés, üzleti / BI elemzés, IT rendszerfejlesztés, rendszertervezés, bevezetés, tesztelés, ICT szakértő, projektmenedzsment, agilis projektmenedzsment, scrum master stb.,
  • szükséges: MS SQL tudás

Személyes tulajdonságok:

  • jó kapcsolatteremtő és kommunikációs készség;
  • megbízható; önálló munkavégzés;
  • folyamatos nyomás alatt is kimagasló teljesítmény;
  • egyszerre több futó projekt/feladat kezelése, a határidők betartásával;
  • elhivatottság az egyéni és a csapat célkitűzések teljesítésével szemben;
  • kiváló szervezési és projektmenedzsment készségek.

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Projektmenedzsment
  • IT tanácsadó, Elemző, Auditor

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.