IX. kerületi székhelyű tanácsadással foglalkozó LAC Holding Zrt. kollégát keres

IT Manager

pozícióba.

Feladatok, amik rád várnak

  • IT csapat mindennapi, szakmai munkájának a koordinálása, feladatok kiosztása és ellenőrzése,
  • IT csapattagok képzése, naprakész IT szakmai tudás átadása, személyes gyakorlati iránymutatás szakmai feladatok megoldásában,
  • Menedzseli a belső innovációs igények IT vonatkozási teendőit,
  • Aktívan részt vesz a cég belső IT stratégiájának megtervezésében, kidolgozásában,
  • Fejlesztési projektekben szakmai irányítása, teljes körű menedzselése és kivitelezése,
  • Biztosítja és optimalizálja a cég informatikai rendszerének és eszközök működését (hálózat, szerverek, hálózati eszközök stb.),
  • Az informatikai folytonosságra irányuló feladatok tervezése, szervezése, adminisztrációja
  • Behatárolja az esetleges rendszerhibákat és biztosítja az elhárításukat,
  • Rendszeres riportok, beszámolók készítése,
  • Vállalati IT költségtervezés,
  • A cégcsoport dolgozói számára az IT támogatás, oktatás biztosítása hardveres, szoftveres kérdésekben.
  • Az informatikai biztonsági szabályzat előírásainak betartása és betartatása,

Általad betölteni kívánt pozíció elvárásai

  • felsőfokú informatikai végzettség (gazdasági informatikus)
  • min. 5 év, jelenleg is aktív releváns területen eltöltött gyakorlat (minimum 10-15 gépes, Microsoft szerveres környezetben, IT vezetői pozícióban szerzett gyakorlat)
  • informatikai, vállalatirányítási rendszerek aktív ismerete
  • Angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány

Tulajdonságaid között szerepel

  • nagyfokú precizitás és önállóság
  • nagy munkabírás, terhelhetőség, rugalmasság
  • jó kapcsolatteremtő, problémamegoldó képesség

Amit kínálunk neked

  • pozíciónak megfelelő fizetés
  • határozatlan idejű és hosszú távú munkaviszony
  • felelősségteljes feladatok
  • lehetőség az év végi prémiumra
  • csapatépítő rendezvények

Számodra és Számunkra is előny

  • Azonnali munkába állás lehetősége

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Projektmenedzsment
  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • IT, Telecom vezető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest IX. kerület

Fényképes szakmai önéletrajzokat várunk fizetési igény megjelölésével!!!