Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Az ALDI Magyarország a piacon meghatározó szerepet betöltő, nemzetközi kereskedelmi vállalat. A diszkont elv következetes megvalósítása mellett köteleztük el magunkat, amely egyet jelent azzal, hogy a lényegre koncentrálunk: tartósan magas minőséget kínálunk folyamatosan alacsony áron.

Biatorbágyi központunkat támogató IT csapatunk élére keresünk hardware és software területen jártas, tapasztalt IT szakembert, csoportvezető pozícióba.

IT Manager

Az új munkatárs feladatai:

    A központ informatikai üzemeltetésének felügyelete:

  • hardware és software üzemeltetés koordinálása
  • end user support irányítása
  • patch management
  • Business Continuity Management

  • Ad-hoc, illetve mindenkori projektek felügyelete:

  • ERP rendszerek bevezetésének informatikai koordinálása
  • specifikus softwarek fejlesztésének, tesztelésének és bevezetésének menedzselése

  • People Management:

  • IT csapat koordinálása (5-7 fő)
  • oktatási tervek, személyes kompetenciák fejlesztése

Amit kínálunk:

  • biztos hátterű, folyamatosan fejlődő, nemzetközi vállalat
  • versenyképes juttatási csomag
  • komplex feladatkör
  • részletes, az egész vállalatot átfogó betanulási program
  • kellemes munkakörnyezet

Szakmai és személyes elvárások:

  • felsőfokú végzettség
  • minimum 5 év szakmai tapasztalat IT üzemeltetés területén
  • tárgyalóképes (legalább B2-es szintű) németnyelv-tudás írásban és szóban
  • erős alapfokú (legalább A2-es szintű) angolnyelv-tudás írásban és szóban
  • elmélyült hardware és software ismeretek (MS Office, Visio, Outlook)
  • felelősségteljes, emberközpontú vezetői attitűd
  • 1-2 év people management tapasztalat

Előny:

  • ERP rendszerek ismerete, bevezetésben való tapasztalat (pl.: SAP)
  • software fejlesztésben szerzett tapasztalat

Biatorbágy - ALDI logisztikai központ (könnyen megközelíthető autóval az M1, illetve az M0-ás vonaláról, valamint Volán busszal Kelenföldtől, kb. 20 perces menetidővel)

A Jelentkezem gombra kattintva várjuk a fényképes önéletrajzokat.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: IT Manager
  • Rövid pozíció név: IT Manager
  • Hirdető cég: ALDI MAGYARORSZÁG ÉLELMISZER Bt.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Pest megye
  • Város: Biatorbágy
  • Feladatok: A központ informatikai üzemeltetésének felügyelete: hardware és software üzemeltetés koordinálása end user support irányítása patch management Business Continuity Management Ad-hoc, illetve mindenkori projektek felügyelete:ERP rendszerek bevezetésének informatikai koordinálása specifikus softwarek fejlesztésének, tesztelésének és bevezetésének menedzselése People Management: IT csapat koordinálása (5-7 fő) oktatási tervek, személyes kompetenciák fejlesztése
  • Elvárások: felsőfokú végzettség minimum 5 év szakmai tapasztalat IT üzemeltetés területén tárgyalóképes (legalább B2-es szintű) németnyelv-tudás írásban és szóban erős alapfokú (legalább A2-es szintű) angolnyelv-tudás írásban és szóban elmélyült hardware és software ismeretek (MS Office, Visio, Outlook) felelősségteljes, emberközpontú vezetői attitűd 1-2 év people management tapasztalat
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol, Német
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 5-10 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-02-20
Állás, munka még: ALDI MAGYARORSZÁG ÉLELMISZER Bt.>