Veszprém megyében található partnercégünkhöz keresünk határozott idejű szerződéssel olyan kollégát, aki vállalná a következő feladatokat és rendelkezik az alább ismertetett tapasztalatokkal/végzettséggel/képességekkel

IT koordinátor

Feladatok:

  • Koordinálása és felügyelete azon külső szolgáltatóknak (Helpdesk, rendszer és hálózati adminisztráció, DB adminisztráció, stb.) melyek támogatják, működtetik és végrehajtják a következő tevékenységeket:
    • MS Windows környezet (szerverek, munkaállomások, RDS & vékony klinesek)
    • hálózati szolgáltatások ( AD, DNS, WSUS, víruskereső, stb.)
    • virtuális környezet (Hyper-v, VMWare)
    • készenléti rendszer (Netbackup)
    • hálózati eszközök (L3 and L2 Cisco kapcsolók, Supervisor, belépési pontok, vWLC, Fortigate, stb.)
  • Felelős a cég Magyarországon lévő gyárainak számítógépes infrastruktúrájáért
  • Hozzájárul a cég telepítési és menedzsment infrastruktúrájáért a SEE környezetben
  • Követi az akció tervek folyamatát
  • Közvetlen riportálás az IT menedzsernek, valamint az Ő munkájának támogatása

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Jó angol nyelvtudás
  • Megbízhatóság
  • Pontos, precíz, kötelességhű munkavégzés
  • Felhasználóbarát és segítőkész hozzáállás
  • Nyitott az új dolgok megismerése és tanulása felé

Előnyök:

  • Projekt menedzsmentben szerzett tapasztalat
  • ISO 27001 ismeret
  • B kategóriás jogosítvány
  • Multinacionális környezetben szerezett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Folyamatos fejlődési és karrier lehetőség
  • Sportolás támogatása
  • Havi bónusz
  • Cafetéria
  • Bejárási támogatás

Egyéb:

    A pozíció egyelőre 1 éves határozott időre szól, de a későbbiek során lehetséges ennek meghosszabbítása, határozatlan idejű szerződésre változtatása.

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • IT, Telecom vezető
  • Projektmenedzsment
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Veszprém

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.