MOL LUB Kft.

A MOL-LUB Kft., Közép-Kelet Európa egyik meghatározó kenőanyaggyártója

A MOL-csoport dinamikusan fejlődő csapatába keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

IT koordinációs szakértő

Munkavégzés helye:    Budapest (alkalmanként Almásfüzitő)

A munkakör célja

A MOL-LUB IT rendszerivel (SAP GOP, FŐNIX, Salesforce CRM) összefüggő üzleti igények gyűjtése, priorizálása, megvalósításának koordinálása, a rendszereket érintő fejlesztési projektek összehangolása.

A folyamatokat támogató rendszermegoldások kidolgozásában való együttműködés, a megoldás kivitelezésének elősegítése az igénytől a bevezetésig, valamint a már bevezetett megoldás hatékonyságának folyamatos kontrolja, szükséges módosítási igények kezelése.

Fő felelősségek és feladatok:

  • Szervezi az IT rendszerekkel kapcsolatban felmerült üzleti igények és változáskérelmek részletes kidolgozását újszerű megközelítések alkalmazásával. Koordinálja a területéhez tartozó folyamatokat érintő folyamatváltozások kidolgozását és megvalósítását, valamint összehangolja a változásokat az összes érintett féllel;
  • Koordináló szerepet játszik az IT rendszerek változtatását érintő futó projektekben az üzleti igények teljesülése, a határidők betartása és az eredményesség szempontjából. Összehangolja a területéhez tartozó folyamatok változását célzó projekteket;
  • Koordináló szerepet játszik az IT rendszerekkel kapcsolatban felmerülő hibák, elakadások kezelésben.
  • Közreműködik a területéhez tartozó folyamatokat érintő szabályozások létrehozásában, és ellenőrzi a szabályok szerinti működést, valamint közreműködik a csoportszintű társaságirányítási irányelvek és irányadó dokumentumok (MSZSZ, DHL, FFSZ) kialakításában;
  • Nyomon követi a bevezetett változások eredményességét, elemzi az adatokat és új fejlesztési folyamatokat kezdeményez, újszerű gondolatok, valamint a tapasztalatok alapján;
  • Részt vesz az informatikai megvalósíthatósági tanulmányok elkészítésében az IT rendszerek változtatását érintő, pontosított üzleti igényekre vonatkoztatva

Szükséges végzettség, tapasztalat:

Felsőfokú szakirányú végzettség, 5 év szakmai tapasztalat, projektmenedzsment ismeret, SAP tapasztalat, angol nyelvtudás

Amit nyújtunk:

  • Stabil állás egy dinamikusan bővülő szervezetben
  • Folyamatos tanulási és fejlődési lehetőség
  • Változatos feladatkör
  • Versenyképes csomag és béren kívüli juttatás

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Vállalatirányítási rendszer, SAP
  • Projektmenedzsment

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.