Piacvezető multinacionális partnerünk (autóipari beszállító) számára keresünk munkatársat a következő pozícióba:

IT junior rendszergazda / IT Field Service munkatárs

Feladatok:

  • hálózati eszközökbe végpontok bekötése, ellenőrzése
  • felhasználó adminisztráció Microsoft Active Directory környezetben
  • felhasználók alapszintű informatikai támogatása, problémamegoldás (Informatikai HelpDesk, Field Service)
  • általános rendszeradminisztráció és felügyelet Windows Server környezetben
  • napi, adminisztratív jellegű feladatok
  • kliensek üzembe helyezése, telepítése, cseréje
  • IT eszközök leltározása, eszközök nyomon követése
  • nyomtató karbantartása, kellékanyagcsere, nyomtatási feladatok adminisztrációja
  • általános IT ügyintézés és autóval történő garanciális ügyek intézése
  • budapesti és kecskeméti telephelyek közötti eszközök szállítása

Elvárások:
Minimum elvárások:

  • legalább középiskolai végzettség,
  • középszintű angol nyelvtudás legalább szóban
  • legalább egy év kifejezetten IT területen szerzett szakmai tapasztalat
  • alapfokú PC-hardver ismeretek
  • felhasználószintű Windows 10 & Office 365 ismeret
  • B kategóriás jogosítvány

Optimális:

  • rendszergazda szintű MS Windows 10 & Windows server 2012 ismeret
  • vállalati környezetben szerzett tapasztalat
  • Microsoft Active Directory ismerete

Előnyt jelent:

  • tanulási készség
  • Microsoft SQL adminisztrációs tapasztalat
  • SAN rendszerek ismerete (FC, iSCSI stb.)
  • Netapp és IBM tárolók alapszintű ismerete
  • VMware és Netapp ismerete
  • McAfee termékek (AV, HIPS, EEPC) ismerete

Amit kínálunk:

  • multinacionális nagyvállalati környezet
  • szakmai kihívás és fejlődési lehetőség
  • fiatalos, jó hangulatú csapat
  • piacképes fizetés

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Rendszergazda
  • Rendszerüzemeltető
  • Üzleti támogató központok
  • Informatikai támogatás
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest XXIII. kerület

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.