IT infrastruktúra támogató munkakör - Diákmunka - Budapest, XIII. kerület

Bruttó 1 700 Ft/óra bér

MADS - Márton Áron Iskolaszövetkezet

1134 Budapest, Váci út 36-38.

Megbízónk a Europ Assistance.
Europ Assistance 1997 óta van jelen Magyarországon, és biztosít assistance szolgáltatásokat partnereik és ügyfeleik számára a magyar, román és szerb piacon. Régiós központként az Europ Assistance Magyarország bármilyen helyzetben képes segíteni ügyfeleinek a környező országokban, valamint egyedülálló nemzetközi hálózatuknak köszönhetően bárhol a világon. Szolgáltatásuk kulcsa egyedülálló szolgáltató partnerekből álló világhálózatuk és 40 speciális felkészültségű éjjel-nappal működő segélyhívó központjuk, melyek a világ több mint 208 országában teszik lehetővé az azonnali helyszíni beavatkozást az év 365 napján.

Főbb feladatok, munkák:

  • Linux és Microsoft alapú rendszerek üzemeltetése felhő (Azure) környezetben
  • On-premise infrastruktúra támogatása virtualizációs rendszerek működtetése, felügyelete, szükség esetén beavatkozás
  • Központi eseménynapló elemzés
  • Hibakeresés és megelőzés/elhárítás
  • Mentések felügyelete
  • Változáskezelés
  • WIKI alapú dokumentációs és tudásbázis rendszer használata, folyamatos bővítése
  • Munkaidő: Rugalmas beosztás mellett történik a teljesítés/munkavégzés, hétköznapokon, az egyes teljesítési napokon 08h és 18h között, rugalmas beosztás mellett ( minimum heti 25 óra teljesítése elvárt).

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum a munkakörhöz tartozóan megkezdett felsőfokú tanulmányok, vagy kellő gyakorlati tapasztalat megléte
  • Minimum középfokú, szakirányú végzettség megléte, valamint folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok
  • Szerver és hálózat (= infrastruktúra) üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • Talpraesett, proaktív személyiség
  • Nyitottság új technológiák felé
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Csapatmunkában való részvétel

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Felhő alapú technológiák (AZURE, O365)
  • ActiveDirectory (GPO)
  • Virtualizációs tecnológiák:VMWare illetve HA megoldások ismerete
  • MSSQL adatbázis ismeretek
  • Montirozó rendszer (Nagios)

Amit kínálunk:

Szakmai kihívások (amelyek elérhetőek adott munkalehetőség betöltése által):
  • IT projektek megvalósításában való részvétel
  • Felhő technológiák használata (AZURE, O365)
  • Nemzetközi projektekben való részvétel

Állás, munka területe(i):

  • Üzleti támogató központok
  • Informatikai támogatás

PDF formátumú, fényképes Önéletrajzzal együtt.