IT Infrastructure sales

Feladatok:

  • Partnereink támogatása az általunk kínált technológiák megértésében és számukra legjobb technikai megoldás megtalálásában.
  • Technikai tanácsadó szerepkör betöltése a viszonteladóink és cloud végfelhasználók számára, különösen Microsoft Azure és más IaaS cloud lehetőségekben.
  • Új értékesítési lehetőségek feltérképezése, új partnerek keresése és megoldásaink (pl. IaaS portfóliónk) értékesítése.
  • Az ügyfelek segítése viszonteladói bázisunkon keresztül a Cloud megoldások értékelésében.
  • Az ügyfelek elégedettségének biztosítása megfelelő megoldások kínálatával, költség/haszon elemzésének bemutatásával, valamint technikai kompetencia biztosításával.
  • Viszonteladó partnerek támogatása a technikai és stratégiai kihívásokkal kapcsolatban.
  • Sales csapatunk technikai támogatása.
  • Üzleti tervezés, folyamatirányítás és az értékesítési folyamat menedzselése.
  • A partneri megrendelések kezelése.
  • Az Ingram Micro cloud stratégiájának és a kínált megoldások előnyeinek kommunikációja a channel partnerek számára.
  • Webes szemináriumok, tanfolyamok lebonyolítása a partnerek számára, különös tekintettel a Microsoft Azure-ra és más IaaS felhőmegoldásokra.
  • Az Ingram Micro cloud értékajánlatát bemutató prezentációk sikeres előkészítése és előadása.
  • A felmerülő technikai kérdések megválaszolása.
  • Partnerek kezelése, igényeik kielégítése és új ügyletek / lehetőségek kiaknázása.
  • Egyedi tanulási utak tervezése partnereink részére, és képzések biztosítása számukra (partnerfejlesztési feladatok)

Elvárások:

  • Bs/Ms műszaki végzettség vagy vele egyenértékű diploma
  • 1-2 év tapasztalat IT infrastructure sales-ben (server, software, network, virtualization, stb.)
  • Előny: IaaS, Microsoft Azure és Microsoft Cloud ismeret, műszaki képesítések.
  • Elhivatottság a technikai értékesítés iránt, ugyanakkor precizitás az adminisztrációban.
  • Kiváló írott, verbális és vizuális kommunikációs készségek magyar és angol nyelveken.
  • Jó időgazdálkodás, problémamegoldó képesség és csapatjátékosság.
  • Erős szervezési és priorizáló képesség.
  • Üzleti, műszaki és pénzügyi érzék.

Amit kínálunk:

  • Stabil, biztos hátterű multinacionális környezet.
  • Versenyképes fizetés és juttatások.
  • Korszerű munkakörülmények.
  • Dinamikus, támogató csapat, diverz cégkultúra
  • szakmai fejlődési lehetőség IaaS Cloud megoldásokban
  • Könnyű megközelíthetőség.

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Informatikai értékesítő
  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Hálózati és Rendszermérnök
  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül mindegyik:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)
  • Magyar (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest