A Takarékbank Zrt. a pénzügyi szolgáltatások piacának egyik legnagyobb szereplője. Több mint 700 bankfiókunkkal és online felületeinkkel állunk ügyfeleink rendelkezésére. Célunk, hogy egyre magasabb szintű fejlesztési törekvéseinket kiváló szakemberek támogatásával érjük el. Fontosnak tartjuk a munkahelyi képzések és a szakmai fejlesztés jelentőségét, leendő munkatársainknak kihívásokkal teli feladatokat, és folyamatos tanulási, fejlődési lehetőséget biztosítunk.

Ismerd meg Te is Magyarország ötödik legnagyobb kereskedelmi bankját és légy csapatunk tagja!

A Takarékbank Zrt. IT incidenskezelő munkatársat keres!

IT Incidenskezelő munkatárs

FELADATOK:

  • Incidensek/Call center hívások kezelése az érintett eljárásrendek szerint: incidenskezelési folyamatok optimalizálása, eszkalációk, incidenskezelési folyamatok végrehajtásában való részvétel
  • Magas prioritású incidensek gyors átlátása, a szükséges információk beszerzése, kiértékelése, eszkalációs folyamat indítása
  • Potenciális problémák azonosítása, kezelési tervek kialakítása
  • Aktív kapcsolattartás az incidensek érintettjeivel
  • Incidens riportok írása, statisztikák készítése
  • Tudásbázis építésében, karbantartásában való részvétel

ELVÁRÁSOK:

  • Monotonitás tűrés
  • Jó problémamegoldó készség
  • Erős kommunikációs készségek
  • Műszakos munkarend vállalása
  • Haladó szintű Excel tudás és riportok készítésében való jártasság
  • Minimum 1-2 év tapasztalat támogatási /ügyfélszolgálati/ incidenskezelési területen
  • Szakirányú középfokú műszaki végzettség

ELŐNYT JELENT:

  • IT szakirányú végzettség
  • IT üzemeltetésben szerzett tapasztalat
  • Call center-ben szerzett tapasztalat

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • IT tanácsadó, Elemző, Auditor
  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Rendszerüzemeltető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, XIV., XI. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed a Jelentkezés gombra kattintva elküldheted hozzánk pályázati anyagodat Karrier felületünkön keresztül.