Az OTP Csoport a magyarországi és közép-európai térség meghatározó gazdasági szereplőjeként 9 országban, több mint 1500 bankfiókban, a legmodernebb elektronikus csatornákon és széleskörű partneri hálózatán nyújt közel 12,2 millió ügyfél számára pénzügyi szolgáltatásokat. Ambiciózus célkitűzéseink eléréséhez olyan munkatársakra van szükségünk, akik motiváltak a közös sikerben, képesek a fejlődésre egy komplex, folyamatosan növekvő igényeket támasztó környezetben.
Az alábbi munkakörbe keresünk munkatársat:

IT Igénykezelő

Feladatok:

  • Operatív rendszeres egyeztetés a belső megrendelőkkel a jövőbeli várható igényekről, és a folyamatban lévő igények státuszáról.
  • Egyeztetés a belső megrendelőkkel a kapott igények tartalmáról, segítség nyújtás a megfelelő szintű üzleti specifikáció elkészítéséhez, a pontos üzleti igények meghatározásához.
  • Az üzlettől kapott információk alapján az üzleti képesség igény definíció összeállítása és várható üzleti haszon felmérése valamint dokumentálása
  • Az IT fejlesztési igények megvalósításnak és státuszának nyomon követése és riportok összeállítása
  • Kapcsolattartás informatikai és üzleti szakterületeink között,
  • Együttműködik az üzlettel a lehetséges kockázatok feltárásában és kezelésében
  • Részvétel a fejlesztési/igénykezelési folyamat fejlesztésében, módosításában

Elvárások:

  • Egyetemi/főiskolai diploma;
  • Minimum 2 év folyamatszervezési tapasztalat
  • Banküzemi és pénzügyi ismeretekben jártasság;
  • Angol nyelv társalgási szintű ismerete;
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Megfelelő kommunikációs készség
  • Jó csapatjátékos
  • Precizitás
  • MS Office szoftverek ismerte

Előnyt jelent:

  • Projekt menedzsment tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Stabil hátterű, piacvezető, nemzetközileg elismert vállalatcsoport
  • Professzionális munkakörnyezet
  • Fejlődő és innovatív vállalati háttér
  • Igényes, változatos, szakmai fejlődést biztosító feladatok

Állás, munka területe(i):

  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Termékfejlesztés
  • IT programozás, Fejlesztés
  • Projektmenedzsment
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

1131 Budapest, Babér utca 9.

Jelentkezni a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.

Jelentkezési határidő: 2019. szeptember 18.

Végigolvastad? Szuper! Ezek szerint kitartó vagy. Plusz egy érv, hogy köztünk a helyed!

Új adatkezelési rendelkezések!

Fontos számunkra személyes adatai védelme, ezért szeretnénk felhívni a figyelmét, hogy módosult a felhasználókra vonatkozó Adatkezelési Tájékoztató és a Munkáltatói Adatkezelési Tájékoztató , melyekben rögzítettük az újonnan bevezetésre kerülő chat beszélgetés és a hirdetői visszahívás kérés funkció adatkezelési feltételeit. Frissítettük továbbá az adatfeldolgozó partnerek listáját, amely új együttműködések révén a profession.hu szolgáltatásainak és működésének hatékonyságát kívánjuk növelni.