thyssenkrupp Components Technology Hungary Kft. (THYSSENKRUPP COMPONENTS TECHNOLOGY)
A thyssenkrupp konszern 155 000 munkavállalóval közel 80 országban van jelen, és évi 43 milliárd eurós forgalmat realizál. A gépjárműipar, a logisztika, a gyártechnológia, az acélgyártás, a liftgyártás területén és számos egyéb ágazatban tevékenykedünk. Nagy- és kisvállalkozások partnereként a világ minden táján a konstruktív együttműködést tartjuk szem előtt. Több, mint 200 éves ipari tapasztalattal és a legújabb csúcstechnológiával igazán hozzád illő, kihívásokkal teli pozíciót kínálunk számodra.

Több, mint 900 fős mérnökcsapatunkkal innovatív és meghatározó partnerként vagyunk jelen az autóipar egyik leggyorsabban és legizgalmasabban fejlődő szegmensében, az elektromos kormányrendszerek területén. Kiemelkedő minőségű, high-tech fejlesztéseinkkel neves autógyárak igényeit elégítjük ki. Váltsd ötleteid kézzelfogható valósággá nálunk!

IT Helpdesk Specialista

Feladatok:

* IT eszközök hardver és szoftver hibáinak elhárítása (hálózat, operációs rendszer, alkalmazások), sikertelen hibamegoldás esetén eszkaláció a következő megoldási szintre
* Alkalmazások, operációs rendszerek (Win 7 és Win10), szoftverek telepítése, ezekkel kapcsolatos hibaelhárítás
* Az alkalmzásokhoz tartozó jogosultsági rendszerek karbantartása, adminisztrálása, új felhasználók felvétele, kilépők törlése a rendszerekből
* Beléptető rendszer üzemeltetése
* Telepítési útmutatók, adminisztrációs útmutatók, PC dokumentációk készítése, és egyéb dokumentációk készítése és naprakészen tartása
* Aktív részvétel az IT osztályt érintő költöztetésekben (új épületek infrastruktúrájának kialakítása, infrastruktúra költöztetés)
* Helpdesk rendszerben a szükséges és elvárt adminisztrációk ellátása: Események kategórizálása, priorizálása, nyomonkövetése, Események szükséges mezőinek kitöltése, értelmezése, Események továbbítása a felelősök felé
* IT eszközpark készletének felügyelete
* Telefonrendszerrel kapcsolatos teendők koordinálása
* Scannerek és nyomtatók karbantartásának, javításának koordinálása

Elvárások:

* Hasonló területen szerzett minimum 3 éves munkatapasztalat
* középfokú angolnyelv-tudás
* Windows server 2016 ismerete
* Mobile iron ismerete
* Cisco network tools ismeretek
* Magas szintű hálózati ismeretek
* Németnyelv-tudás előny
* SAP felhasználói szintű ismeret előny

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.

Ajánlatunk:

* Versenyképes fizetés és széles körű juttatások
* Részvétel nemzetközi projektekben
* Folyamatos szakmai fejlődést biztosító, sikeres és gyorsan növekvő vállalat