Szeretnél egy elkötelezett, nyerő csapat tagja lenni? Egy olyan vállalatnál dolgozni, ahol számtalan nemzetközi lehetőség vár Rád? Szeretnél egy dinamikusan fejlődő vállalatnál dolgozni? Megismernéd más országok üzleti kultúráját? Csatlakoznál egy több mint 130 éves tapasztalattal rendelkező piacvezető vállalathoz? Szeretnél egy olyan cégnél dolgozni, amelyik a legjobb a személyes ügyfélkiszolgálásban Magyarországon és 2014-ben is elnyerte a Legjobb Munkahely díjat?

Ez a Provident. Tisztelet, Őszinteség, Felelősség.
A Provident Pénzügyi Zrt. anyavállalata, az International Personal Finance (IPF) nemzetközi IT csapatába új kollégát keres

IT Helpdesk munkatárs

pozícióba a Provident Központi Irodájába.

Főbb feladatok:

  • IT és telekom támogatást nyújt a felhasználók számára (telepítés, konfigurálás, hibakeresés és elhárítás);
  • kezeli a ticketing rendszerben és e-mailen beérkező felhasználói igényeket, bejelentett incidenseket;
  • nyilvántartja a hardver és szoftver változásokat, telepítéseket;
  • elvégzi a kapcsolódó dokumentációs feladatokat;
  • helpdesk támogatást nyújt a projektekben.

Követelmények, elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség;
  • társalgási szintű angol nyelvtudás;
  • releváns szakmai tapasztalat (MS Windows server, AD, SQL server, SQL, Windows 7, Windows 10, Exchange);
  • mobil technológiák alapismerete;
  • kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség;
  • ügyfél-orientált szemlélet;
  • logikus gondolkodásmód;
  • B típusú jogosítvány.

Amit kínálunk:

  • Heti egy nap otthoni munkavégzés lehetősége;
  • mobiltelefon, laptop;
  • Cafeteria;
  • stabil munkahely (magyar és nemzetközi szakmai jelenlét);
  • professzionális, modern irodai környezet;
  • fiatalos, nyitott, jó hangulatú csapat.

Munkavégzés helye:

Budapest

Ha a fenti pozíció felkeltette érdeklődésedet, várjuk pályázatod az önéletrajz és motivációs levél csatolásával, illetve fizetési igény feltüntetésével a "Jelentkezem" gombra kattintva.