Legyen részese sikerünknek!
Az Európa-szerte tevékenykedő REWE - csoporthoz tartozó Penny Market Kft. Magyarország egyik legrégebb óta jelen lévő vezető kiskereskedelmi lánca. Cégünk 1996 óta aktív a hazai piacon. Jelenleg közel 4.000 munkatársunk 222 boltban gondoskodik róla, hogy vásárlóink jó ár-érték arányú termékekkel fedezhessék napi élelmiszer-szükségletüket. Munkáltatóként jellemez minket a biztos háttér, az erős csapatszellem és a dinamikus környezet.
Önt keressük

IT HELPDESK MUNKATÁRS

pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:

  • Informatikai eszközök üzemeltetetése, karbantartása
  • Kapcsolattartás a Penny Market áruházakkal, támogatásuk a központ részéről
  • A beérkező problémák megoldása, szükség esetén továbbítása a következő támogatási szintre
  • Bevezetésre kerülő programok tesztelése, hibalisták összeállítása
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal és az osztrák leányvállalattal
  • Az IT Helpdesk csapathoz tartozó operatív feladatok ellátása

Elvárások:

  • Középfokú informatikai végzettség (felsőfokú előnyt jelent)
  • Kommunikációs szintű angol vagy/és német nyelvtudás
  • MS Office, Linux, Windows, SQL ismerete
  • B kategóriás jogosítvány
  • Több műszakos műszakrend vállalása
  • Nagyfokú önállóság
  • Ügyfél-orientáltság, segítőkészség
  • Jó kommunikációs készség
  • Pontos, felelősségteljes munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Fejlődési lehetőség
  • Utazás támogatása saját gépjárművel történő bejárással a munkarend miatt
  • Próbaidő lejárta után 14.000 Ft értékben OTP SZÉP-kártya
  • Kedvezményes étkezés
  • Hosszú távú, stabil munkahely egy biztos bázisú, német tulajdonú cégcsoportnál

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • IT support, Helpdesk
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint
  • Német - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Alsónémedi

Legyen tagja a csapatunknak:

Ha szívesen dolgozna egy biztos, hosszú távú munkahelyet nyújtó multinacionális cég megbecsült munkatársaként, akkor rögzítse jelentkezését az alábbi felületen: