Egy magyar központú multinacionális energetikai vállalat részére keresünk fiatalos, energikus IT helpdesk munkatársat. Ha magabiztosan használod az iOS rendszerű telefonokat, Windows rendszereket, és van már tapasztalatod támogatói területen, Téged is vár a csapat!

IT helpdesk munkatárs

Feladatok:

  • IOS rendszerű telefonok konfigurálása
  • Az eszközökkel kapcsolatos hibabejelentések kezelése
  • Office 365 irodai szoftvercsomag alapszintű támogatása, felhasználói kérdések megválaszolása
  • Windows 10 rendszer konfigurálása, felhasználói kérdések megválaszolása

Elvárások:

  • Középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Felhasználói szintű Windows 10, Office 365, és iOS tudás
  • Középfokú végzettség
  • Jó kommunikációs készség
  • Problémamegoldó készség

Előnyök:

  • Egyéb nyelv ismerete
  • Releváns szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Stabil és kiszámítható nagyvállalati háttér
  • Fiatalos, közvetlen csapat, színvonalas munkakörnyezet
  • 12 hónapos határozott idejű szerződés
  • Kompetitív juttatási csomag

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • IT support, Helpdesk
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest XI. kerület

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, cafeteria

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.