A BHS Trans Kft. immáron közel egy évtizede áll Partnerei rendelkezésére egyedi és innovatív logisztikai megoldásaival. Cégünk jelen van a közúti fuvarozás, tengeri szállítmányozás, és raktárlogisztika területén is, dinamikusan fejlődő és folyamatosan bővülő csapatába keresi leendő munkatársát Budapest határában fekvő irodájába az alábbi pozícióra:

IT Helpdesk munkatárs

Amit cserébe kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Stabil, megbízható vállalati háttér, folyamatosan növekvő cég
  • Modern, igényes munkakörnyezet és munkaeszközök
  • Változatos feladatok, szakmai kihívások
  • Karrier lehetőség
  • Barátságos, fiatalos, összetartó csapat biztosítja az inspiráló környezetet
  • Ha megszomjazol mindig vár a hűtőben egy hideg üdítő
  • Kávé különlegességeinkkel mindig feldobjuk a napodat
  • Csapatépítő programjaink felejthetetlen élményt nyújtanak

Főbb feladatok:

  • Informatikai eszközök, hálózati infrastruktúra üzemeltetetése, karbantartása
  • Felhasználók folyamatos támogatása, IT problémáinak megoldása
  • Operációs rendszerek, szoftverek, driverek telepítése
  • Mobil eszközök konfigurálása, testreszabása
  • Kapcsolódó adminisztrációs feladatok elvégzése
  • Számítástechnikai eszközök beszerzése, szállításának, kiadásnak koordinálása
  • Hibabejelentések fogadása, rögzítése, eszkalálása
  • Működési statisztikák készítése, monitoring

Az állás betöltéséhez szükséges:

  • Szakirányú középfokú/felsőfokú végzettséggel rendelkezel
  • Legalább 2 év releváns szakmai tapasztalatot szereztél hasonló munkakörben
  • Windows, Linux szervermegoldások ismerete
  • B kategóriás jogosítvány
  • Szakmai angol nyelvtudás
  • Nagyfokú önállóság
  • Ügyfél-orientáltság, segítőkészség
  • Jó kommunikációs készség
  • Pontos, felelősségteljes munkavégzés

Állás, munka területe(i):

  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Személyes ügyfélszolgálat
  • Telefonos ügyfélszolgálat
  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • IT support, Helpdesk

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Dunakeszi

A fényképes önéletrajzokat, motivációs leveleket a pozíció megjelölésével, és bruttó bérigény feltüntetésével várjuk a „Jelentkezem” gombra kattintva.