Care All Kft.
A Care All cégcsoport hazai és nemzetközi multinacionális és banki ügyfelek részére egyedi megközelítésű workflow és feladatkezelő szoftvert szállító, két évtizedes nagyvállalati ügyféltapasztalattal rendelkező, folyamatosan növekvő agilis szervezet.

It helpdesk munkatárs angol nyelvtudással

Főbb feladatok, munkák:

  • nagyvállalati környezetben alkalmazások üzemeltetése, valamint a felhasználók szakszerűtámogatásának biztosítása,
  • egyedi fejlesztésű szoftvereink használatának adminisztrátori szintű támogatása telefonon, emailben,
  • a bejelentett problémák fogadása, elbírálása, megválaszolása,
  • az elvégzett feladatok adminisztrálása,
  • dokumentációk, felhasználói szintű leírások készítése,
  • rendszeres és ad-hoc riportok készítése, dokumentáció vezetése,
  • irodai adminisztrációs feladatok elvégzése,
  • szisztematikus hiba és rendszerelemzések elvégzése,
  • verziófrissítések, verzióváltások végrehajtása, kollégák támogatása
  • egyszerű scriptek írása például SQL nyelven.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • SQL ismeret és üzemeltetési gyakorlat (MS SQL előnyt jelent),
  • programozási gyakorlat, script nyelvek ismerete, logelemző rendszerek ismerete,
  • ticketing rendszer ismerete.

A “Jelentkezem” gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát és motivációs levelét!

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • informatikai végzettség vagy hasonló területen szerzett tapasztalat,
  • erős az informatikai affinitásod,
  • jó kapcsolatteremtő képesség, ügyfél orientáltság, türelmes, pozitív személyiség,
  • tanulásra, fejlődésre való nyitottság, precizitás,
  • Microsoft Office (Word, Excel) magabiztos használata,
  • hatékonyan oldod meg a problémákat, analitikus gondolkodásoddal jól átlátod a rendszereket,
  • ha egy könnyen megközelíthető, modern, inspiráló irodában modern munkaeszközökkel szeretnél dolgozni és szeretsz nyugodt, jó hangulatú, innovatív csoport tagja lenni (mi is kávézunk, teázunk, szeretjük a csocsót, flippert és a közösségi eseményeket),
  • szeretnénk, ha élveznéd, amit csinálsz, keresnéd a feladatokat és törekednél a minőségi megoldásokra,
  • magabiztosan beszélsz angolul.

Amit kínálunk:

  • Nyugodt, kreatív környezet
  • Folyamatos fejlődési lehetőség (képzések, konferenciák támogatása)
  • Home office lehetőség
  • Erős, megkérdőjelezhetetlen referenciák
  • Fiatal, barátságos csapat
  • Fizetés: megegyezés szerint, alkalmazotti jogviszony,
  • Általános munkarend