EU-JOBS Kft.
  • Partnerünk a világ vezető autógyártó szövetségének tagja, számos szegmensen belül piacvezetők Magyarországon. IT Helpdes-kes pozícióban keresik új munkatársukat.

  • Csatlakozzon hozzánk

    IT Helpdesk

    pozícióba!

    Főbb feladatok, munkák:

      - Bejövő hívások megválaszolása magyar nyelven és a felmerülő problémák dokumentálása
      - Első szintű hibakeresés és elhárítás
      - Napi ellenőrzések elvégzése
      - Tudásbázis frissítése és naprakészen tartása
      - Központi csapatokkal való kapcsolattartás angol nyelven
      - SLA szintek betartása
      - Munkaállomások és hálózati problémák hibaelhárítása;
      - Az irodai infrastruktúra felügyelete, üzemeltetése (irodai szoftverek használata során fellépő problémamegoldás, munkatársak informatikai támogatása, hálózat működésének biztosítása, nyomtatókkal kapcsolatos problémák elhárítása);
      - Helyi hálózat, Windows szerver felügyelete; Active Directory kezelése, karbantartása;
      - Ticketing rendszerek használata

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      - Középfokú végzettség
      - Középszintű angol nyelvtudás (főleg írás-olvasás)
      - Minimum 1 év, hasonló területen szerzett gyakorlat:
      - Windows munkakörnyezet
      - Microsoft O365
      - Microsoft irodai alkalmazások (Windows10 és Office termékek) alapos ismerete
      - Logikus gondolkodásmód és problémamegoldó képesség
      - Jó kommunikációs készség szóban és írásban
      - Tanulásra való képesség
      - Nyitott, barátságos, empatikus személyiség
      - Megbízhatóság, pontosság, gyorsaság, önállóság
      - Konfliktuskezelő képesség, udvarias viselkedés

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      - Francia nyelvtudás előny
      - Minimum 1 év, hasonló területen szerzett gyakorlat
      - AS/400 rendszer alap szintű ismerete előny
      - Alap szintű SQL lekérdezések összeállítása előny

    Amit kínálunk:

      Modern, igényes irodai környezet, jó megközelíthetőség
      jó hangulatú, fiatalos csapat
      magas cafeteria juttatás

    Állás, munka területe(i):

    • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
    • IT support, Helpdesk
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

    Munkavégzés helye:

    1137 Budapest, Katona József utca 15.

    Havi nettó fizetési keret:

    235 000 HUF

    Egyéb juttatások:

    cafeteria

    A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérem csatolja a magyar nyelvű önéletrajzát.