Bonic Studio Kft.

Stabil hátterű, magyar tulajdonú cégünk szoftver fejlesztéssel, IT hotline üzemeltetéssel foglalkozik, elsősorban autószervizek, multinacionális cégek igényeit kielégítve.

Csatlakozz hozzánk

IT Helpdesk és desktop support

pozícióba!

Főbb feladatok, munkák:

    • Három autószerviz szoftver támogatása az előfizetői kör számára
    • IT problémamegoldás távmenedzsment eszközökkel
    • Munkaállomások telepítése, szoftver elemeinek karbantartása
    • Regisztrációk támogatása
    • Adminisztráció, lekérések, elemzések, kampányok menedzselése
    • Üzletágon belüli önálló munkavégzés senior kollega támogatásával

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Informatikai üzemeltetésben szerzett tapasztalat
    • Alapvető hálózati ismeretek
    • Munkaállomások szoftver hibáinak készség szintű felderítése, megoldása
    • Windows desktop operációs rendszerek magas szintű ismerete
    • Jártasság desktop menedzsment rendszerek használatában
    • Szakirányú végzettség nem követelmény
    • Örömmel vesszük juniorok, pályakezdők jelentkezését is
    • Társalgási szintű és informatikai-szakmai angol nyelvtudás szakmai anyagokhoz, levelezéshez
    • 9:00 munkakezdés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Ügyfélközpontú szemlélet
    • Megoldásorientált gondolkodás
    • Stressztűrés
    • Csapatmunkára való képesség
    • Jó szóbeli és írásbeli kommunikációs készség

Amit kínálunk:

    • Hosszú távú, biztos munkahely
    • Teljes munkaidős, határozatlan idejű munkaszerződés
    • Rendezett munkakörülmények fiatalos csapatban
    • Nyitott szemléletű cégvezetés - a te véleményed is számít!
    • Szakmai támogatás, fejlődési lehetőség
    • Versenyképes jövedelem
    • Havi meghatározott számú homeoffice lehetősége

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • IT support, Helpdesk
  • Rendszergazda
  • Rendszerüzemeltető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

1016 Budapest, Krisztina körút 99.

Egyéb juttatások:

mobiltelefon, szakmai tréningek, nyelvtanulás támogatása

"Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük küld el fényképes önéletrajzodat!

Köszönjük!