A SPAR Magyarország Kereskedelmi Kft. a hazai kiskereskedelmi piac szereplőinek élvonalába tartozik, Magyarország egyik legnagyobb, nemzetközi hátterű munkáltatója. Sikerének kulcsa a dolgozóiban rejlik, akiknek szociális biztonságot, versenyképes jövedelmet, színvonalas munkakörülményeket nyújt.

A SPAR IT csapatába új kollégát keresünk, az alábbi pozícióba:

IT Hálózati rendszerüzemeltető

Mik lesznek a feladataid?

A jelenlegi és jövőbeni informatikai környezetben felmerülő informatikai hálózatüzemeltetési és fejlesztési feladatokhoz kapcsolódóan:

  • Az informatikai hálózathoz kapcsolódó aktív és passzív elemek alapvető telepítési, üzembehelyezési és karbantartási feladatainak elvégzése
  • Az aktív hálózati berendezések beállításainak kezelése, az új informatikai rendszerek/folyamatok bevezetéséhez kapcsolódó konfigurációs módosítások kezelése
  • Hibaelhárítás, meghibásodott informatikai hálózati elemek diagnosztizálása, esetleges javítása
  • Együttműködés további IT területekkel, applikációs hibák hálózati hátterének elemzése
  • Az informatikai hálózathoz tartozó adminisztrációs és dokumentációs eszközök használata
  • Aktív részvétel a nemzetközi projektekben

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Informatikai hálózati technológiák és trendek átfogó ismerete
  • Passzív hálózati technológiák üzemeltetési szintű ismerete
  • Cisco LAN/WLAN/WAN termékportfolió üzemeltetési szintű ismerete
  • Helyzetfelismerés, gyors döntési képesség, kezdeményezőkészség, határozott fellépés
  • Csapatmunka, jó kapcsolatteremtő és kommunikációs képesség
  • A szakmai ismeretek gyors és hatékony elsajátításának és alkalmazásának képessége
  • Precíz, alapos munkavégzés
  • Kreatív megoldások kialakítása
  • Analitikus gondolkodás
  • Önálló munkavégzés
  • Minimum 2 éves hasonló területen szerzett tapasztalat
  • „B” kategóriás járművezetői engedély

Előny:

  • IT információbiztonsági területen szerzett üzemeltetési tapasztalat
  • Megszerzett Cisco minősítés (minimum CCNA-szint)

Amit kínálunk Számodra:

  • Kihívásokkal teli, változatos munkakört
  • Szakmai támogatást, képzési, fejlődési lehetőséget
  • Teljesítményt elismerő vállalati kultúrát
  • Versenyképes jövedelmet

Munkavégzés helye: SPAR Központ Bicske, közvetlenül az M1 autópálya lehajtójánál + „Home office”

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Rendszerüzemeltető
  • Rendszergazda

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Home office lehetőség

Munkavégzés helye:

Bicske

Amennyiben a kiírt feltételeknek megfelelsz és felkeltettük érdeklődésedet, szakmai önéletrajzodat a JELENTKEZEM gombra kattintva várjuk.