A Cerbona Élelmiszergyártó Kft. székesfehérvári üzemébe felvételt hirdet az alábbi munkakörbe:

It gyártástámogató mérnök

Feladatok:

  • A termelési folyamatok, technológiák IT támogatás
  • Változások beintegrálása a gyártási folyamatba
  • Külső szakértőkkel, tanácsadókkal egyeztetés
  • Adatgyűjtések, riportok, lekérdezések fejlesztése
  • A gyártási folyamatok elemzése, optimalizálása, fejlesztése
  • Beszállítók keresése és árajánlatok kérése fejlesztésekhez kapcsolódó gépekkel és szolgáltatásokkal kapcsolatban
  • Új gyártóeszközökkel szembeni követelmények kialakítása
  • Új technológiák bevezetése
  • Ipar 4.0 alkalmazások bevezetése és működtetése

Elvárás:

  • felsőfokú végzettséggel (informatikus mérnök végzettség előny)
  • középfokú angol nyelvtudással
  • magas szintű informatikai ismeretekkel
  • magas szintű MS OFFICE tudással
  • LEAN tapasztalattal

Előny:

  • vállalatirányítási rendszerben szerzett tapasztalat

Amit nyújtunk:

  • stabil, dinamikusan fejlődő hazai vállalati háttér
  • versenyképes teljesítmény-orientált juttatási csomag
  • sokoldalú, változatos munka
  • havi mozgóbér
  • cafeteria juttatás
  • kedvezményes dolgozói termékvásárlási lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • IT tanácsadó, Elemző, Auditor
  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Hálózati és Rendszermérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Székesfehérvár

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.