Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

A VELUX Magyarország Kft. pályázatot hirdet

IT gyakornok

munkakör betöltésére pályakezdők számára Fertődön.

Feladatok:

  • IT helpdesk kezelése
  • Számítógépek telepítése, karbantartása
  • Központi rendszerek helyi üzemeltetési és fejlesztési feladatainak ellátása
  • Hálózati adminisztráció
  • Belső PC hálózat biztonságos üzemeltetésének biztosítása.
  • Részvétel informatikai projektekben

Elvárások:

  • szakirányú felsőfokú végzettség vagy megkezdett szakirányú felsőfokú tanulmányok
  • magabiztos angol nyelvtudás
  • jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • csapatban való együttműködés
  • B kategóriás jogosítvány

Előny:

  • szakmai gyakorlat vagy tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • versenyképes kompenzációs csomagot,
  • skandináv típusú vállalati kultúrát,
  • szakmai fejlődés lehetőségét.

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • IT support, Helpdesk
  • Rendszergazda
  • Rendszerüzemeltető, Karbantartó
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Fertőd

Jelentkezését, szakmai önéletrajzát és motivációs levelét kérjük a "jelentkezem" gombon keresztül küldje.

Jelentkezési határidő: 2017. 02.20.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: IT gyakornok
  • Hirdető cég: VELUX Magyarország Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Győr-Moson-Sopron megye
  • Város: Fertőd
  • Feladatok: IT helpdesk kezelése Számítógépek telepítése, karbantartása Központi rendszerek helyi üzemeltetési és fejlesztési feladatainak ellátása Hálózati adminisztráció Belső PC hálózat biztonságos üzemeltetésének biztosítása. Részvétel informatikai projektekben
  • Elvárások: szakirányú felsőfokú végzettség vagy megkezdett szakirányú felsőfokú tanulmányok magabiztos angol nyelvtudás jó kommunikációs és problémamegoldó képesség csapatban való együttműködés B kategóriás jogosítvány
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2018-02-14
Állás, munka még: VELUX Magyarország Kft.>