IT gyakornok

Porsche Hungária Ker. Kft.

Budapest

Piacvezető autóimportőr cégünk várja

jelentkezését.

Feladatok:

  • felhasználók informatikai támogatása (felhasználói igények, incidensek, problémák kezelése, hardver, szoftver)
  • telefonos, e-mailes és internetes segítségnyújtás
  • pc telepítéssel kapcsolatos problémák helyszínen történő megszüntetése
  • a problémák utánkövetése
  • céges okostelefonok (Android és iOS) szoftveres telepítése, frissítése

Elvárásaink:

  • nappali tagozatos hallgatói jogviszony legalább 12 hónapig
  • minimum heti 30 óra rendelkezésre állás
  • kiváló számítástechnikai ismeretek (Word, Excel, PowerPoint)
  • jó kommunikációs készség
  • magabiztos, aktív angol nyelvtudás
  • problémamegoldó készség és rugalmasság

Foglalkoztatás:

Diákszövetkezeten keresztül.

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • IT support, Helpdesk
  • Rendszerüzemeltető

Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Budapest