A Budapest Bank az egyik legjobban teljesítő, és leginkább felelősen működtetett univerzális nagybank erős tőkepozícióval és kockázatkezeléssel, piacvezető folyamatokkal, valamint lakossági és vállalati portfolióval. A kihívásokkal teli környezetben elért eredményeiknek, stabil működésüknek és a kulcsterületeken elért növekedésüknek köszönhetően 2014-ben sorban másodszor nyerték el a MasterCard – Az Év Bankja díját, amely a legjelentősebb elismerés a hazai bankpiacon.
IT terület iránt érdeklődő gyakornokokat keresünk az alábbi pozíciókra:
- Projektkoordinátor gyakornok
- Oracle DBA gyakornok
- IT auditor gyakornok
- Üzleti elemző gyakornok
- Adatbázis elemző gyakornok
- Demand gyakornok
- IT security gyakornok
A jelenleg kialakult egészségügyi helyzetben is számítunk a jelentkezésedre. A kezdés dátuma eltolódhat a vészhelyzetre való tekintettel április/májusig, azonban az interjúk folyamatosan folynak Skypeon keresztül.

IT gyakornok

Főbb feladatok, munkák:

  • Projektkoordinátor gyakornok - Memok írása
  • - Feladatlisták aktualizálása
  • - Egyedi megrendelők előkészítése
  • - ISPP, SC prezentációk apróbb részleteinek szerkesztése
  • - Erőforrás-kezelés team támogatása
  • Oracle DBA gyakornok - Adatbázis-adminisztráció
  • - Adatbázis mentése/visszatöltése
  • - Rendszermonitoring-üzemeltetés, -fejlesztés (Cloud Control)
  • - CPU, PSU telepítés
  • IT auditor gyakornok - Részvétel a vizsgálatok tervezésében és lefolytatásában
  • - Kapcsolattartás és koordináció a vizsgálatban érintett területekkel
  • - Lehetséges problémák és hiányosságok beazonosítása, valamint a gyökérokok felismerése
  • - A feltárt hiányosságok javítására összeállított javaslatok értékelése
  • - Az audit megállapítások utólagos nyomon követése és a lezárások ellenőrzése
  • Üzleti elemző gyakornok - Banki adatbázisok megismerése
  • - Rendszeres és eseti elemzések készítése
  • - Részvétel a Banki adattárházat érintő fejlesztésekben
  • - Adatok gyűjtése és elemzések készítése
  • Adatbázis elemző gyakornok - Banki adatbázisok megismerése
  • - Tesztelési feladatokban történő  aktív részvétel
  • Demand gyakornok - Igénylő területekről érkező ötletek kitisztázása, az IT megoldás feltárása, és a leszállításhoz szükséges erőforrások beazonosítása
  • - Igénykezelési módszertan továbbfejlesztésének támogatása
  • - IT és PMO management támogatása különböző vezetői kimutatásokkal
  • IT security gyakornok - Biztonsági eszközök riasztásainak, riportjainak feldolgozása
  • - Biztonsági incidens megelőzési folyamatok támogatása
  • - Biztonsági eszközöket érintő éles és teszt környezeti változtatások szervezése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • - Nappali tagozatos aktív hallgatói jogviszony főiskolai vagy egyetemi képzésben
  • - Gazdasági, informatikai vagy műszaki területen folytatott tanulmányok
  • - IT és üzleti alapismeretek
  • - Programozási alapismeretek
  • - Erős MS Office ismeret
  •      A munkakezdéshez szükség lesz egy három hónapnál nem régebbi, három pontos erkölcsi bizonyítványra ( kiválasztás követően is beszerezhető) Munkaidő - Legalább fél éves gyakornoki idő
  • - Minimum heti 20-30 óra vállalása/pozíciótól függ
  • - Hosszú távú diákmunka

Amit kínálunk:

  • - Bruttó 1310 Ft/óra diákbér
  • - Multinacionális környezet
  • - Szakmai gyakorlat leigazolása, szakdolgozatírási lehetőség
  • - Önálló felelősséggel járó feladatok
  • - Szakmai és készségfejlesztések
  • - Kiemelkedő teljesítés esetén főállású munkalehetőség
  • - Sziget Fesztivál 2020 napijegy is a tiéd lehet

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • IT tanácsadó, Elemző, Auditor
  • Szakmai gyakorlat
  • Diákmunka

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest XIII.

A jelentkezés gombra kattintva tudsz önéletrajzot feltöltve jelentkezni. Ha kérdésed van, bátran írd le azt is.